Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)

Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)

Hra pro konzoli Assassins Creed: Syndicate - Xbox One: Nový díl úspěšné série Assassins Creed vás přenese do prostředí Londýna v době vrcholící průmyslové revoluce, ve které hrají hlavní roli také významné vědecké a technologické objevy. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které ...

Cena: od 602,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Ubisoft

EAN: 3307215893999, PN: USX300273

Hra pro konzoli Assassins Creed: Syndicate - Xbox One: Nový díl úspěšné série Assassins Creed vás přenese do prostředí Londýna v době vrcholící průmyslové revoluce, ve které hrají hlavní roli také významné vědecké a technologické objevy. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 76% Nádherný a obrovský Londýn doplňují dostatečně prokreslené charaktery obou hlavních postav a skvělá hratelnost, která staví na úspěšných prvcích z předešlých dílů a nesnaží se křečovitě o experiment. Hrát budete za brutálního Jakoba Frye... ...kterého občas vystřídá jeho šarmantní sestřička Evie. Neskutečné grafické zpracování Hra je pojatá v naprosto dokonalém grafickém pojetí s řadou zcela nových efektů a animací, takže viktoriánský Londýn ožije v jasných barvách. Viktoriánský asasínNový díl úspěšné série Assassins Creed vás přenese do prostředí Londýna v době vrcholící průmyslové revoluce, ve které hrají hlavní roli také významné vědecké a technologické objevy. Samotný Londýn bude zhruba o 30 % větší než Paříž z minulého roku a obsahuje známé čtvrti jako Westminster, The Strand, The City of London, Whitechapel, Southwark a Lambeth. Prostor k dovádění K prosazení svého vlivu bude nutné plně využívat dosud největšího městského prostředí. K rychlému ústupu po úspěšné misi tak klidně využijete koňská spřežení, ale také parní vlaky. Přepracovaný soubojový systém bude mnohem brutálnější než kdy dříve. V rukávu máte mosazné boxery, nože kukri, revolvery, nebo speciální vystřelovací hák. Úkolem Jacoba, Evie a dalších postav z řádu asasínů bude postupně ovládnout gangy v jednotlivých sousedstvích.

Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 106

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Hra Ubisoft Assassin's Creed Syndicate (USX300273)

*

Aktuální cena:

602,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod