V zajatí hriechu - D. Beňová Emily

Hriech. Slovo, ktoré samo o sebe pôsobí ako výkričník, či zdvihnutý prst Boží. Tak často vidíme hriechy iných a zabúdame na svoje. Pritom hriešnosť je našou súčasťou už od narodenia a počas života rozširujeme repertoár o ďalšie pochybenia. Ak si myslíš, že si bez viny, hoď kameňom, alebo sa ...

Cena: od 158,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Marenčin PT

EAN: 9788056902332

Hriech. Slovo, ktoré samo o sebe pôsobí ako výkričník, či zdvihnutý prst Boží. Tak často vidíme hriechy iných a zabúdame na svoje. Pritom hriešnosť je našou súčasťou už od narodenia a počas života rozširujeme repertoár o ďalšie pochybenia. Ak si myslíš, že si bez viny, hoď kameňom, alebo sa ponor do tejto hriešnej zbierky. Z predaja knihy venujú autorky svoj honorár neziskovej organizácii ŽELAJ SI.

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží V zajatí hriechu - D. Beňová Emily

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 8

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

V zajatí hriechu - D. Beňová Emily

Aktuální cena:

158,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod