V zákulisí hotelu

V zákulisí hotelu

V této knize se dozvíte, jak si počínat, aby vám v hotelu nebo prostě tam, kde lidem zajistí střechu nad hlavou, poskytli ty nejlepší služby. Autor v hotelnictví pracoval přes deset let. Hosty ubytovával, podával jim občerstvení, stlal postele, prakoval jejich vozy, ochutnával jídlo, které ...

Cena: od 90,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Motto

EAN: 9788072469185

V této knize se dozvíte, jak si počínat, aby vám v hotelu nebo prostě tam, kde lidem zajistí střechu nad hlavou, poskytli ty nejlepší služby. Autor v hotelnictví pracoval přes deset let. Hosty ubytovával, podával jim občerstvení, stlal postele, prakoval jejich vozy, ochutnával jídlo, které vezl na pokoj, čistil záchody, ale také se smál jejich hloupým vtipům a bral od nich peníze. Roky stál v první linii nejluxusnějších hotelů a všechno viděl na vlastní oči. Chcete, aby vám bez příplatku poskytli lepší ubytování? Chcete opustit pokoj později, než byste měli? Žádný problém. Stačí jen vědět, na koho se obrátit, jak si o danou službu říct a jak vysoké spropitné dát.

V zákulisí hoteluV zákulisí hotelu

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží V zákulisí hotelu

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 8

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

V zákulisí hotelu

Aktuální cena:

90,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod