Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 Basic

Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 Basic

Pro čistý dům i zahradu Vlastníte zahradní nábytek, kus příjezdové cesty, terasu, automobil nebo jízdní kolo? Pak víte, že jakákoliv z těchto věcí se může kdykoliv zaneřádit od bahna, prachu či jiných nečistot. Řešení? Leccos nepochybně napravíme kouskem navlhčeného textilu, chceme-li ale ...

Cena: od 1769,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Kärcher

EAN: 4039784731219

Pro čistý dům i zahradu Vlastníte zahradní nábytek, kus příjezdové cesty, terasu, automobil nebo jízdní kolo? Pak víte, že jakákoliv z těchto věcí se může kdykoliv zaneřádit od bahna, prachu či jiných nečistot. Řešení? Leccos nepochybně napravíme kouskem navlhčeného textilu, chceme-li ale zvolit elegantnější a efektivnější metodu s nemalou úsporou času, sáhnemepo vysokotlakém čističi Kärcher K 2 Basic. Slouží pro příležitostné odstraňování drobnějších nečistot v domácnosti a v okolí domu, zejména účinný je při čištění zahradního nářadí a nábytku.

Malý, skladný, výkonný S čističem Kärcher K 2 Basic nezískáváte žádné chrastítko, které by mělo problémy s každou usazenější špínou. Pod rozměry 280 x 176 x 443 mm (d x š x v) se ukrývá výkonné zařízení s příkonem 1,4 kW, schopném vyvinout tlak až 110 baru s průtokem 360 litrů vody za hodinu. Pokud tedy znáte výkonné „wapky“ používané v prostředí průmyslových areálů, získáváte tak de facto jejich nižší verzi, se kterou na první pokus odstraníte zaschlé bahno stejně jako plevel prorůstající mezi kachličkami na příjezdovém chodníku. S hmotností 4 kg je navíc snadno přenositelný.

Pro pohodlnou a radostnou práci Výhody modelu Kärcher K 2 Basic jsou nasnadě a jdou ruku v ruce s optimalizací pro nenáročného uživatele. Samozřejmostí je atraktivní design v X-Range provedení,ergonomicky tvarovaná rukojeť s nízkou hmotností nebo dostatečně velký hák k bezpečnému uložení kabelu. Jako podpora efektivnějšího čištění slouží vestavěný nasávací mechanismus pro čisticí prostředky, takže si nemusíte dělat starosti, že by voda sama o sobě mohla být málo účinná. Při provozu dosahuje teploty až 40° C, což ve spojení s detergenty vytváří velmi účinnou kombinaci.

S výbavou na dlouhé časy Co všechno máte s „wapkou“ k dispozici? Vše potřebné. Vedle sací hadice k nasávání čisticího prostředku je to především dostatečně dlouhá Quick Connect pistole s držákem (3 metry), rotační tryska proti silně ulpívajícím nečistotám a hák na upevnění kabelu. Nechybí integrovaný vodní filtr, jenž chrání čerpadlo před poškozením a prodlužuje životnost celého zařízení. Řešení Easy-click zajišťuje komfortní ukládání zmíněného příslušenství přímo na stroji.

Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 BasicVysokotlaký čistič Kärcher K 2 BasicVysokotlaký čistič Kärcher K 2 BasicVysokotlaký čistič Kärcher K 2 BasicVysokotlaký čistič Kärcher K 2 BasicVysokotlaký čistič Kärcher K 2 BasicVysokotlaký čistič Kärcher K 2 Basic

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 Basic

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 19

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 29

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 35

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 Basic

Aktuální cena:

1769,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod