Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 Basic

Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 Basic

Pro čistý dům i zahradu Vlastníte zahradní nábytek, kus příjezdové cesty, terasu, automobil nebo jízdní kolo? Pak víte, že jakákoliv z těchto věcí se může kdykoliv zaneřádit od bahna, prachu či jiných nečistot. Řešení? Leccos nepochybně napravíme kouskem navlhčeného textilu, chceme-li ale ...

Cena: od 1831,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Kärcher

EAN: 4039784731219

Pro čistý dům i zahradu Vlastníte zahradní nábytek, kus příjezdové cesty, terasu, automobil nebo jízdní kolo? Pak víte, že jakákoliv z těchto věcí se může kdykoliv zaneřádit od bahna, prachu či jiných nečistot. Řešení? Leccos nepochybně napravíme kouskem navlhčeného textilu, chceme-li ale zvolit elegantnější a efektivnější metodu s nemalou úsporou času, sáhnemepo vysokotlakém čističi Kärcher K 2 Basic. Slouží pro příležitostné odstraňování drobnějších nečistot v domácnosti a v okolí domu, zejména účinný je při čištění zahradního nářadí a nábytku.

Malý, skladný, výkonný S čističem Kärcher K 2 Basic nezískáváte žádné chrastítko, které by mělo problémy s každou usazenější špínou. Pod rozměry 280 x 176 x 443 mm (d x š x v) se ukrývá výkonné zařízení s příkonem 1,4 kW, schopném vyvinout tlak až 110 baru s průtokem 360 litrů vody za hodinu. Pokud tedy znáte výkonné „wapky“ používané v prostředí průmyslových areálů, získáváte tak de facto jejich nižší verzi, se kterou na první pokus odstraníte zaschlé bahno stejně jako plevel prorůstající mezi kachličkami na příjezdovém chodníku. S hmotností 4 kg je navíc snadno přenositelný.

Pro pohodlnou a radostnou práci Výhody modelu Kärcher K 2 Basic jsou nasnadě a jdou ruku v ruce s optimalizací pro nenáročného uživatele. Samozřejmostí je atraktivní design v X-Range provedení,ergonomicky tvarovaná rukojeť s nízkou hmotností nebo dostatečně velký hák k bezpečnému uložení kabelu. Jako podpora efektivnějšího čištění slouží vestavěný nasávací mechanismus pro čisticí prostředky, takže si nemusíte dělat starosti, že by voda sama o sobě mohla být málo účinná. Při provozu dosahuje teploty až 40° C, což ve spojení s detergenty vytváří velmi účinnou kombinaci.

S výbavou na dlouhé časy Co všechno máte s „wapkou“ k dispozici? Vše potřebné. Vedle sací hadice k nasávání čisticího prostředku je to především dostatečně dlouhá Quick Connect pistole s držákem (3 metry), rotační tryska proti silně ulpívajícím nečistotám a hák na upevnění kabelu. Nechybí integrovaný vodní filtr, jenž chrání čerpadlo před poškozením a prodlužuje životnost celého zařízení. Řešení Easy-click zajišťuje komfortní ukládání zmíněného příslušenství přímo na stroji. Na produkt se vztahuje standardní dvouletá záruční lhůta s bezplatným servisem a možností vrácení peněz.

Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 BasicVysokotlaký čistič Kärcher K 2 BasicVysokotlaký čistič Kärcher K 2 BasicVysokotlaký čistič Kärcher K 2 Basic

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 Basic

*

Aktuální cena:

1831,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod