Vysokotlaký čistič Kärcher K 4 FC Home RWB s rotačním kartáčem (9.502-263.0)

Multifunkční čistič s výbavou králů Potřebujete často očistit různé typy věcí, od podlahy přes zahradní nábytek, příjezdovou cestu, terasu, automobil až po různé drobnosti? Ačkoliv většinu lze zvládnout svépomocí kouskem navlhčeného textilu, spoustu práce si ušetříme, když využijeme služeb ...

Cena: od 6990,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Kärcher

EAN: 4054278184210

Multifunkční čistič s výbavou králů Potřebujete často očistit různé typy věcí, od podlahy přes zahradní nábytek, příjezdovou cestu, terasu, automobil až po různé drobnosti? Ačkoliv většinu lze zvládnout svépomocí kouskem navlhčeného textilu, spoustu práce si ušetříme, když využijeme služeb vysokotlakého čističe Kärcher K 4 FC Home RWB. Robustní, designově atraktivní zařízení je schopné si bravurně poradit se středně silnými nečistotami, k čemuž využívá širokou škálu praktického příslušenství. Samozřejmě s řadou ergonomických prvků zajišťujících komfort.

Výkon, jemuž žádná špína neodolá Není třeba se příliš rozmýšlet, se kterým typem nečistot si Kärcher K 4 FC Home RWS poradí, a s kterými již ne. V odolném masivním těle o rozměrech 411 x 305 x 584 mm (d x š x v) se ukrývá výkonný vodou chlazený elektromotor s příkonem 1,8 kW, který zvládne vyvinout tlak 130 baru s průtokem až 420 litrů vody za hodinu. Svou funkcí vám možná bude připomínat pověstné „wapky“ z průmyslových areálů a nebudete daleko od pravdy. Jejich účel je totožný: navrátit původní vzhled i značně znečištěným předmětům, v tomto případě nacházejících se v domě a jeho okolí.

Tlaková pistole a velká přizpůsobivost Zaměření na domácí/zahradní použití na sebe nenechá dlouho čekat a upozorňuje na něj již fakt, že zařízení je určeno pro plošný výkon 30 m2. Na druhou stranu se můžete těšit na dokonalou optimalizaci tlaku v závislosti na typu čištěného povrchu. Ten si nastavíte jednoduše na pracovním nástavci Vario Power a průběžně kontrolujete na LED kontrolce tlakové pistole. Chcete-li „wapku“ používat v režimu čisticího prostředku, z tlakového čističe se vám podaří přejít bez výměny pracovního nástavce.

Snadný transport a stabilita Zajímají vás při hmotnosti čističe 12 kg i různé prvky a vylepšení, znamenající šetrnost k uživateli a usnadnění práce? Vězte, není jich málo. Za zmínku stojí například výškově nastavitelné teleskopické držadlo, díky němuž lze s přístrojem snadno manipulovat v pohodlné výšce a prakticky jej uskladnit. Neméně důležitá je i stabilita. Aby při práci nedošlo k nehodě, disponuje Kärcher K 4 FC Home RWB nízko položeným těžištěm a podstavnou nožkou, která kromě zajištění stability slouží také jako praktické držadlo.

Bezpečnost a výměna příslušenství Víte, k čemu může být dobrá tzv. parkovací pozice? Jednoduše k tomu, abyste mohli bezpečně odložit své nářadí kdykoliv je potřeba, a nevystavovali jej riziku poškození nebo nadměrnému opotřebení. U čističe lze tlakovou pistoli Power Full Control a připojený pracovní nástavec kdykoliv odložit přímo na přístroj a přitom zachovat jejich pohotovostní režim.

Podobně jednoduchá je výměna čisticích prostředků. O jejich stavu získáváte rychlý přehled zásluhou snadno přístupného systému Plug and Clean, s nímž prostředek pouhým jedním pohybem ruky vyjmete, zkontrolujete, doplníte nebo vyměníte. O jejich užitečnosti se netřeba dlouze bavit. Kromě toho, že zvyšují účinnost, zajišťují také ochranu opečovávaného povrchu.

S impozantní výbavou na dlouhé časy Co všechno máte s „wapkou“ k dispozici? Obsah balení je vskutku impozantní. Naleznete v něm kromě zařízení samotného rotační mycí kartáč, sadu čisticích prostředků pro domácnost – čistič ploch a čistič kamene a fasád – vysokotlakou pistoli, trysku Vario Power Jet, rotační trysku proti obzvláště odolným nečistotám, 6metrovou vysokotlakou hadici, systém Plug and Clean, teleskopickou rukojeť, soft bag, integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla před poškozením a prodloužení životnosti celého zařízení a adaptér připojení k zahradní hadici.

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Vysokotlaký čistič Kärcher K 4 FC Home RWB s rotačním kartáčem (9.502-263.0)

Internetový obchod Kasa.cz

Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod Kasa.cz: Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod: Kasa.cz, 35

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 9

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 27

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 4

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vysokotlaký čistič Kärcher K 4 FC Home RWB s rotačním kartáčem (9.502-263.0)

Aktuální cena:

6990,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod