Kärcher K 5 Premium Full Control Plus

Kärcher K 5 Premium Full Control Plus

Efektivní čistič pro dům i zahradu Potřebujete čas od času očistit různé typy věcí, od podlahy přes zahradní nábytek, příjezdovou cestu, terasu, automobil až po různé drobnosti? Možná jste byli dosud zvyklí všechno zvládat svépomocí s využitím nádoby s vodou, čisticím prostředkem a kouskem ...

Cena: od 8890,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Kärcher

EAN: 4054278138442

Efektivní čistič pro dům i zahradu Potřebujete čas od času očistit různé typy věcí, od podlahy přes zahradní nábytek, příjezdovou cestu, terasu, automobil až po různé drobnosti? Možná jste byli dosud zvyklí všechno zvládat svépomocí s využitím nádoby s vodou, čisticím prostředkem a kouskem navlhčeného textilu. Chceme-li ovšem zvolit elegantnější a rychlejší cestu, vysokotlaký čistič Kärcher K 5 Full Control ihned nabídne své služby. Slibuje, že si bravurně poradí se středně odolnými nečistotami a práce s ním bude neuvěřitelně snadná díky bohaté výbavě a řadě ergonomických prvků.

Nová definice čistoty Možná to znáte také. Vrátíte se z dovolené v terénu nebo třeba jen z pracovní cesty za deštivého počasí a váš automobil připomíná jednu velkou kouli bahna. Chcete zjednat nápravu? S vysokotlakým čističem Kärcher K 5 Full Control maličkost. Získáváte v něm spolehlivého pomocníka, vyznačujícího se důrazem na praktický design a robustní provedení (397 x 305 x 584 mm), které pohání vodou chlazený elektromotor o výkonu 2,1 kW. Co od něj můžete očekávat? Především výborné parametry. V plném nasazení je schopen vyvinout tlak až 145 baru s průtokem 500 litrů za hodinu . Ve srovnání s předchozím „čtverkovým“ modelem je to o 80 litrů více, což je krokem k vyšší efektivitě a tím pádem i širšímu využití. Poslání všech vysokotlakých čističů je ovšem identické. Navrátit původní vzhled znečištěným předmětům a to v nejkratším čase, pokud možno s minimálními nároky na spotřebu. A to model K 5 naplňuje do puntíku.

Výkon přizpůsobitelným vašim potřebám S výkonem motoru jde ruku v ruce i parametr výkonu plošného, který činí 40 m2. Jak je to ale s možností respektovat různé typy čištěných povrchů? Zde poslouží pistole Power Full Control a pracovní nástavec se třemi stupni tlaku. Nastavení je jednodušší, než se na první pohled může zdát. Stačí požadovaný stupeň zvolit na pracovním nástavci Vario Power – o správném nastavení vás informuje LED displej, zabudovaný do vysokotlaké pistole.O výhodách čisticího prostředku Kärcher netřeba pochybovat. Přináší dlouhotrvající účinnost, vysokou efektivitu a šetrný přístup k opečovávanému povrchu. Zjistili jste, že vám zrovna dochází? S technologickou vychytávkou Plug and Clean zajistíte jeho výměnu jediným pohybem ruky, přičemž podobně snadné je přechodz režimu tlakového čističe na režim čisticího prostředku a naopak. Nemusíte si tedy dělat starosti s obsluhou, ani že byste něco opomenuli.

Stabilní a bezpečný Kladete si otázku, jaké další prvky a vychytávky slouží k usnadnění práce? Není jich zrovna málo. Za zmínku stojí například hliníkové teleskopické madlo s možností kompletního zasunutí pro optimální uskladnění. Při téměř 13 kg je neméně důležitá i stabilita, proto aby nedošlo k nepříjemnostem, disponuje čistič Kärcher K 5 Full Control nízko položeným těžištěm a podstavnou nožkou, s jejíž pomocí navíc přístroj uložíte do regálu, zavazadlového prostoru auta nebo na jakékoliv vyvýšené místo. Funkce druhého držadla je nasnadě.

Parkovací pozice pro chvíle odpočinku Zaměření na domácí použití jde ruku v ruce se vstřícností práci přerušovat, což je méně typické pro průmyslové varianty vysokotlakých čističů. Těšit se tak můžete na tzv. parkovací pozici, sloužící k odložení nářadí kdykoliv je potřeba a to bez rizika jeho poškození nebo nadměrného opotřebení.Na straně přístroje najdete také Quick Connect pro pistoli Power Full Control, prostorově úsporný nástavec a nechybí ani praktické vedení hadice. Díky tomu nebude hadice překážet a podpořícelkový dojem z práce jako vítané relaxace a zábavy.

Více než bohaté příslušenství Rozhodli jste si čistič Kärcher K 5 Full Control pořídit? Čeká vás paleta praktických doplňků, které jsou součástí dodávky. Vedle vysokotlaké pistole tak najdete trysku Vario Power Jet, rotační trysku, 8metrovou vysokotlakou hadici, dávkování čisticího prostředku prostřednictvím systému Plug and Clean, teleskopické madlo, soft bag a adaptér připojení k zahradní hadici. Nechybí integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla před poškozením a sada čisticích prostředků pro domácnost zahrnující čistič ploch T350a čistič kamene a fasád 3 v 1.

Kärcher K 5 Premium Full Control PlusKärcher K 5 Premium Full Control PlusKärcher K 5 Premium Full Control PlusKärcher K 5 Premium Full Control Plus

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Kärcher K 5 Premium Full Control Plus

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 32

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 19

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 8

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Kärcher K 5 Premium Full Control Plus

Aktuální cena:

8890,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod