Tlaková myčka VeGA GT 7220

Tlaková myčka VeGA GT 7220

13GT7220 - VeGA - Elektrická tlaková myčka VeGa GT 7220 - Zahrada | Tlakové myčky | Elektrické - Elektrická tlaková myčka VeGa GT 7220 Tlaková myčka VeGA GT 7220 je vysoce kvalitní a spolehlivéý čistič určená pro domácí použití Vysokotlaké čističe mají výrazně vyšší čisticí sílu než které ...

Cena: od 2490,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: VeGA

EAN: 8595557905318

13GT7220 - VeGA - Elektrická tlaková myčka VeGa GT 7220 - Zahrada | Tlakové myčky | Elektrické - Elektrická tlaková myčka VeGa GT 7220 Tlaková myčka VeGA GT 7220 je vysoce kvalitní a spolehlivéý čistič určená pro domácí použití Vysokotlaké čističe mají výrazně vyšší čisticí sílu než které dosáhnete při použití běžné zahradní hadice Dosahují maximálního tlaku vody až 150 bar (dle modelu) Čističe VeGA jsou určeny pro mytí hrubých a těžko odstranitelných nečistot, k čištění povrchů a ploch ze dřeva, plastu, kovu či kamene Hlavní uplatnění tedy tyto tlakové myčky naleznou při mytí automobilů, údržbě jízdních kol, čištění zahradního nářadí, čištění chodníků a teras, ale i při jiných aktivitách a pracích Při použití tlakové hadice se vysokotlakou tryskou dosahují tlakové myčky VeGA vysokého čistícího účinku, s použitím čistících prostředků se čistící účinek ještě zvyšuje Tlaková myčka VeGA GT 7220 je tedy ideálním pomocníkem při každodenní údržbě a dalších činnostech především okolo rodinných domů, chat či chalup Čerpadlo z hliníkové slitiny Tlaková vodní hadice 5m Tlaková pistole Nádržka na čistící prostředky 2 roky záruka

Tlaková myčka VeGA GT 7220Tlaková myčka VeGA GT 7220Tlaková myčka VeGA GT 7220Tlaková myčka VeGA GT 7220

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Tlaková myčka VeGA GT 7220

Internetový obchod Kasa.cz

Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod Kasa.cz: Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod: Kasa.cz, 31

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 36

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 19

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 11

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Tlaková myčka VeGA GT 7220

Aktuální cena:

2490,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod