Vytápění pro 1. a 2.r. UO instalatér - Tajbr Stanislav

Vytápění pro 1. a 2.r. UO instalatér - Tajbr Stanislav

Upravené a aktualizované vydání úspěšné učebnice seznamuje žáky se základními pojmy a zákonitostmi důležitými ve vytápění, s druhy otopných soustav, místním a teplovodním vytápěním. Přináší informace jak o starších, tak i o nejmodernějších systémech a technologiích v tomto oboru. Kniha je ...

Cena: od 205,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Sobotáles

EAN: 9788085920963

Upravené a aktualizované vydání úspěšné učebnice seznamuje žáky se základními pojmy a zákonitostmi důležitými ve vytápění, s druhy otopných soustav, místním a teplovodním vytápěním.

Přináší informace jak o starších, tak i o nejmodernějších systémech a technologiích v tomto oboru.

Kniha je určena žákům 1. a 2. ročníku učebního oboru instalatér.

Rozsah 440 stran, 380 obrázků, formát A5, 2. přepracované vydání (2003)

Recenze učebnice:

Učebnice seznamuje žáky se základními pojmy a zákonitostmi důležitými ve vytápění, s druhy otopných soustav, místním  a teplovodním vytápěním. Přináší informace jak o starších, tak i o nejmodernějších systémech a technologiích v tomto oboru. Pro 2. vydání byla mírně rozšířena a aktualizována. Kniha je určena žákům 1. a 2. ročníku SOU, učební obor instalatér .

Vytápění pro 1. a 2.r. UO instalatér - Tajbr StanislavVytápění pro 1. a 2.r. UO instalatér - Tajbr StanislavVytápění pro 1. a 2.r. UO instalatér - Tajbr StanislavVytápění pro 1. a 2.r. UO instalatér - Tajbr StanislavVytápění pro 1. a 2.r. UO instalatér - Tajbr Stanislav

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vytápění pro 1. a 2.r. UO instalatér - Tajbr Stanislav

Aktuální cena:

205,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod