Vytoužená, nepochopená, zapomenutá Jahnova mohyla u Chebu - Vojtěch Kessler, Martin Klement

Vytoužená, nepochopená, zapomenutá Jahnova mohyla u Chebu - Vojtěch Kessler, Martin Klement

Téma Jahnovy mohyly spadá velkým dílem do dějin sportu a dějin radikálního nacionálního hnutí, jež německá historiografie pojmenovává do češtiny nepřeložitelným adjektivem „völkisch“. Kromě toho lze na mohylu nahlížet také jako na „zkamenělou paměť“, čímž téma zasahuje do oblasti dějin ...

Cena: od 114,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: NLN - Nakladatelství Lidové noviny

EAN: 9788074223518

Téma Jahnovy mohyly spadá velkým dílem do dějin sportu a dějin radikálního nacionálního hnutí, jež německá historiografie pojmenovává do češtiny nepřeložitelným adjektivem „völkisch“. Kromě toho lze na mohylu nahlížet také jako na „zkamenělou paměť“, čímž téma zasahuje do oblasti dějin paměti.

Na vrcholu mohyly spočíval podstavec lemovaný na své hraně skulpturami téměř třímetrových a pětitunových orlů, jejichž předlohou byli orli u nohou gigantické sochy kancléře Bismarcka nedaleko hamburského přístavu. Ve svých pařátech třímal jeden z chebských orlů říšský meč, druhý císařskou korunu z roku 1872 a třetí zeměkouli.Kniha Vytoužená, nepochopená, zapomenutá od autora Vojtěch Kessler, Martin Klement je v jazyce CZE má 144 stran.

Vytoužená, nepochopená, zapomenutá Jahnova mohyla u Chebu - Vojtěch Kessler, Martin KlementVytoužená, nepochopená, zapomenutá Jahnova mohyla u Chebu - Vojtěch Kessler, Martin KlementVytoužená, nepochopená, zapomenutá Jahnova mohyla u Chebu - Vojtěch Kessler, Martin KlementVytoužená, nepochopená, zapomenutá Jahnova mohyla u Chebu - Vojtěch Kessler, Martin Klement

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vytoužená, nepochopená, zapomenutá Jahnova mohyla u Chebu - Vojtěch Kessler, Martin Klement

*

Aktuální cena:

114,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod