Vytyčovací páska 75mm / 250m

Vytyčovací páska 75mm / 250m

přilnavost k podkladu: neuvádí se pevnost v tahu: neuvádí se vodotěsný spoj: ne potisk: bez potisku prodejní obal: 1 ks, papírový odvinovač elektrická pevnost minimálně: neuvádí se přilnavost k oceli minimálně: neuvádí se předpokládané použití: ohraničení výkopů, k vytyčení stavebních ...

Cena: od 144,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: EMOS

EAN: 8592920023662

přilnavost k podkladu: neuvádí se pevnost v tahu: neuvádí se vodotěsný spoj: ne potisk: bez potisku prodejní obal: 1 ks, papírový odvinovač elektrická pevnost minimálně: neuvádí se přilnavost k oceli minimálně: neuvádí se předpokládané použití: ohraničení výkopů, k vytyčení stavebních prostorů, sportovních tratí, různých nebezpečných míst délka návinu: 250 m splňuje směrnici ROHS: neuvádí se vyhovuje normě: neuvádí se šířka pásky: 75 mm materiál lepidla: bez lepidla elektrická pevnost po vlhku minimálně: neuvádí se odolné UV: ano rozsah pracovních teplot: 5–30 °C prodloužení minimálně: neuvádí se doporučená skladovací teplota: 5–30 °C zkouška plamenem: neuvádí se tloušťka pásky: 0,03 mm barva: červená/bílá typ pásky: výstražná páska z LDPE (nízkohustotní polyethylen) samozhášivé: ne splňuje směrnici REACH: neuvádí se rozměr: 140 × 75 mm integrovaná textilní síťka: ne vytváří tlakotěsný spoj: ne

Vytyčovací páska 75mm / 250m

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Vytyčovací páska 75mm / 250m

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 33

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 14

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 22

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vytyčovací páska 75mm / 250m

Aktuální cena:

144,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod