Vyvazovací panel 1U 19" jednostranná plastová lišta šedo-černá TRITON TRITON

Vyvazovací panel 1U 19

Vyvazovací panel 1U 19" jednostranná plastová lišta šedo-černá. 19" vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lištaVyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů.Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U- plastová lišta z přední strany- barva: ...

Cena: od 248,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Equip

EAN: 8595105025864, PN: 7506

Vyvazovací panel 1U 19" jednostranná plastová lišta šedo-černá. 19" vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lištaVyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů.Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U- plastová lišta z přední strany- barva: upevňovací 19" lišta - černá, hřeben a plastová lišta barva šedáNedílnou součástí balení jsou montážní sady M6 pro montáž do rozvaděče.Vyvazovací panely jsou standardně dodávány ve velikosti 1U a 2U s různými způsoby uchycení pro vyvázání kabelů. od základny má plastová lišta 6cm (RAB-VP-X02-A1)

Vyvazovací panel 1U 19

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vyvazovací panel 1U 19" jednostranná plastová lišta šedo-černá TRITON TRITON

Aktuální cena:

248,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod