Vývojová deska MikroElektronika MIKROE-950

DAC Click™ je deska s rozhraním mikrobus™. Obsahuje 12bitový AD převodník MCP4921 a rozhraní SPI. Deska nabízí vysokou přesnost a malý šum pro průmyslové aplikace, ve kterých je nutná kalibrace nebo kompenzace signálů, jako jsou teplota, tlak a vlhkost. Další informace o produktu naleznete ...

Cena: od 729,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: MikroElektronika

EAN: 8606015073293

DAC Click™ je deska s rozhraním mikrobus™. Obsahuje 12bitový AD převodník MCP4921 a rozhraní SPI. Deska nabízí vysokou přesnost a malý šum pro průmyslové aplikace, ve kterých je nutná kalibrace nebo kompenzace signálů, jako jsou teplota, tlak a vlhkost. Další informace o produktu naleznete v jeho specifikacích v technickém listu.

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Vývojová deska MikroElektronika MIKROE-950

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 7

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vývojová deska MikroElektronika MIKROE-950

Aktuální cena:

729,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod