Vývojová deska Renesas TK-850/JG3H

TK-850/JG3H je vyhodnocovací sada pro vývoj se všemi 32bitovými flash mikrokontroléry V850ES/JG3-H od společnosti NEC Electronics. Uživateli stačí nainstalovat pouze konstrukční nástroje a USB ovladač a připojit hostitelský počítač k vývojové desce, aby mohl začít s vývojem kódu a jeho ...

Cena: od 9290,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Renesas

EAN: 2050002924017

TK-850/JG3H je vyhodnocovací sada pro vývoj se všemi 32bitovými flash mikrokontroléry V850ES/JG3-H od společnosti NEC Electronics. Uživateli stačí nainstalovat pouze konstrukční nástroje a USB ovladač a připojit hostitelský počítač k vývojové desce, aby mohl začít s vývojem kódu a jeho kompilací, sledováním úloh a diagnostikou chyb. Tato demonstrační sada využívá ladicí funkci mikrokontroléru integrovanou přímo v čipu. Další informace o specifikacích produktu naleznete v příbalovém letáku výrobce.

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vývojová deska Renesas TK-850/JG3H

Aktuální cena:

9290,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod