Vývojová deska Renesas YMCRPRX62T

Vyhodnocovací sada pro řízení motorů RX600 od společnosti Renesas vám umožní vyvíjet řešení pro řízení různých motorů. Díky velmi výkonnému procesoru, matematickému koprocesoru pro čísla s pohyblivou řádovou čárkou a také analogovým periferním zařízením a rozšířením o časovač je RX62T ...

Cena: od 21590,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Renesas

EAN: 2050002936423

Vyhodnocovací sada pro řízení motorů RX600 od společnosti Renesas vám umožní vyvíjet řešení pro řízení různých motorů. Díky velmi výkonnému procesoru, matematickému koprocesoru pro čísla s pohyblivou řádovou čárkou a také analogovým periferním zařízením a rozšířením o časovač je RX62T dokonalým mikroregulátorem pro měniče a pro použití v řízení motorů. Firmware mikrokontroléru RX62T podporuje již ve výchozím nastavení řadu způsobů řízení motorů, včetně přesného 3fázového bezsenzorového vektorového řízení. Další informace o specifikacích produktu naleznete v příbalovém letáku výrobce.

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vývojová deska Renesas YMCRPRX62T

Aktuální cena:

21590,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod