Vývojová deska Renesas YMCRPRX62T

Vývojová deska Renesas YMCRPRX62T

Vyhodnocovací sada pro řízení motorů RX600 od společnosti Renesas vám umožní vyvíjet řešení pro řízení různých motorů. Díky velmi výkonnému procesoru, matematickému koprocesoru pro čísla s pohyblivou řádovou čárkou a také analogovým periferním zařízením a rozšířením o časovač je RX62T ...

Cena: od 21790,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Renesas

EAN: 2050002936423

Vyhodnocovací sada pro řízení motorů RX600 od společnosti Renesas vám umožní vyvíjet řešení pro řízení různých motorů. Díky velmi výkonnému procesoru, matematickému koprocesoru pro čísla s pohyblivou řádovou čárkou a také analogovým periferním zařízením a rozšířením o časovač je RX62T dokonalým mikroregulátorem pro měniče a pro použití v řízení motorů. Firmware mikrokontroléru RX62T podporuje již ve výchozím nastavení řadu způsobů řízení motorů, včetně přesného 3fázového bezsenzorového vektorového řízení. Další informace o specifikacích produktu naleznete v příbalovém letáku výrobce.

Vývojová deska Renesas YMCRPRX62T

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vývojová deska Renesas YMCRPRX62T

*

Aktuální cena:

21790,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod