Vývrtka Joseph Joseph BarWise

Vývrtka Joseph Joseph BarWise

Výzva pro designéry Joseph Joseph:; vývrtka pro ještě snadnější otevření lahve Řešení:; sommeliérská vývrtka BarWise™; Joseph Joseph;; Vývrtka s otočnou kličkou je tím nejsnadnějším způsobem, jak vyndat špunt z lahve. Zatočte jedním směrem pro zanoření vrtáku do špuntu, zatočte na druhou ...

Cena: od 695,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Joseph Joseph

EAN: 5028420200805

Výzva pro designéry Joseph Joseph:; vývrtka pro ještě snadnější otevření lahve Řešení:; sommeliérská vývrtka BarWise™; Joseph Joseph;; Vývrtka s otočnou kličkou je tím nejsnadnějším způsobem, jak vyndat špunt z lahve. Zatočte jedním směrem pro zanoření vrtáku do špuntu, zatočte na druhou stranu a vyndejte špunt z hrdla.;; Bestseller mezi vývrtkami Nepřilnavý povrch; pro všechny druhy špuntů Včetně řezačky folie Pouze otírání navlhčeným hadříkem V dárkovém balení; Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph; a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití.; Joseph Joseph; vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také; každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout; pozornost designérů dále než jen; na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment; odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou; dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph; tak již není jen; záruka prémiového designu a kvality,; ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

Vývrtka Joseph Joseph BarWiseVývrtka Joseph Joseph BarWise

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vývrtka Joseph Joseph BarWise

Aktuální cena:

695,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod