Vyzeráš ako Francúz - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

Vyzeráš ako Francúz - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

V čom spočíva francúzsky šarm? Ako nájsť správny pomer medzi štýlom a slobodou? Sú odevy šité na mieru nedostupné? Ktoré detaily urobia z muža elegána? Autentický a poučný sprievodca je plný praktických rád, ako si osvojiť francúzsky šarm. Prináša portréty kreatívnych mužov od 23 do 75 ...

Cena: od 236,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Ikar

EAN: 9788055149455

V čom spočíva francúzsky šarm? Ako nájsť správny pomer medzi štýlom a slobodou? Sú odevy šité na mieru nedostupné? Ktoré detaily urobia z muža elegána?

Autentický a poučný sprievodca je plný praktických rád, ako si osvojiť francúzsky šarm. Prináša portréty kreatívnych mužov od 23 do 75 rokov, odborníkov na módu a vyberané správanie, ktorí vám prezradia, v čom spočíva tajomstvo elegancie, galantnosti a štýlu. V závere nájdete zoznam obľúbených parížskych adries a webové stránky, vďaka ktorým si obstaráte kvalitný oblek, zaujímavé topánky či nápaditý módny doplnok.

Z francúzskeho originálu You’re so French Men!(Editionsde La Martiniere, unemarquede La Martiniere Groupe, Paris2013) preložila Želmíra Čížová.

Vyzeráš ako Francúz - Frédérique Veyssetová, Isabelle ThomasováVyzeráš ako Francúz - Frédérique Veyssetová, Isabelle ThomasováVyzeráš ako Francúz - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Vyzeráš ako Francúz - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 56

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vyzeráš ako Francúz - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

Aktuální cena:

236,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod