Vyzeráš ako Francúzka - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

Vyzeráš ako Francúzka - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

V čom spočíva francúzsky šarm? Musíme sledovať módu, aby sme mali štýl? Sú malé čierne povinnou súčasťou šatníka? Ako povýšiť lacné kúsky na štýlové? Môže byť šik oblečenie z druhej ruky? Autentický, živý a oslobodzujúci sprievodca ponúka lekcie módy, vďaka ktorým každá žena nájde vlastný ...

Cena: od 286,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Ikar

EAN: 9788055150437

V čom spočíva francúzsky šarm? Musíme sledovať módu, aby sme mali štýl? Sú malé čierne povinnou súčasťou šatníka? Ako povýšiť lacné kúsky na štýlové? Môže byť šik oblečenie z druhej ruky?

Autentický, živý a oslobodzujúci sprievodca ponúka lekcie módy, vďaka ktorým každá žena nájde vlastný štýl, urobí si radosť a pritom nebude tuctová. Portréty štýlových a kreatívnych dám vám dodajú chuť pohrať sa s módou. V závere nájdete adresy obľúbených parížskych miest, butikov a reštaurácií, kam možno zájsť na zaujímavé nákupy.

Z francúzskeho originálu You’re so French! (Editionsde La Martiniere, unemarquede La Martiniere Groupe, Paris2012) preložila Dana Viskupičová-Fašangová.

Vyzeráš ako Francúzka - Frédérique Veyssetová, Isabelle ThomasováVyzeráš ako Francúzka - Frédérique Veyssetová, Isabelle ThomasováVyzeráš ako Francúzka - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Vyzeráš ako Francúzka - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 56

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vyzeráš ako Francúzka - Frédérique Veyssetová, Isabelle Thomasová

Aktuální cena:

286,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod