Knihy Výživa Dětí Chutně, Pestře, Moderně (Ing. Jarmila Mandžuková)

Knihy Výživa Dětí Chutně, Pestře, Moderně (Ing. Jarmila Mandžuková)

V0156610 Autorka věnovala tuto knihu našim nejmilejším členům rodiny – dětem. Pro děti více než pro dospělé platí, že jejich zdraví je poškozováno nejen tím, co nezdravého jedí, ale také tím, co zdravého nesnědly a pro správný růst a vývoj sníst měly. Kniha si klade nemalý cíl, a to vařit ...

Cena: od 131,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Nakladatelství Start

EAN: 9788086231501

V0156610

Autorka věnovala tuto knihu našim nejmilejším členům rodiny – dětem. Pro děti více než pro dospělé platí, že jejich zdraví je poškozováno nejen tím, co nezdravého jedí, ale také tím, co zdravého nesnědly a pro správný růst a vývoj sníst měly. Kniha si klade nemalý cíl, a to vařit chutně, pestře a moderně. Tedy připravovat takové pokrmy, které vycházejí ze všeobecně uznávaných pravidel zdravého životního stylu a předložit i nejnovější informace o tom, co vše by měla strava obsahovat.

Je velmi lehkomyslné spokojovat se s tím, že vaše dítě je teď zdravé, neboť každodenní strava rozhoduje o tom, jaký bude jeho pozdější zdravotní stav.

Knihy Výživa Dětí Chutně, Pestře, Moderně (Ing. Jarmila Mandžuková)Knihy Výživa Dětí Chutně, Pestře, Moderně (Ing. Jarmila Mandžuková)Knihy Výživa Dětí Chutně, Pestře, Moderně (Ing. Jarmila Mandžuková)Knihy Výživa Dětí Chutně, Pestře, Moderně (Ing. Jarmila Mandžuková)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Knihy Výživa Dětí Chutně, Pestře, Moderně (Ing. Jarmila Mandžuková)

Aktuální cena:

131,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod