Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.

Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.

První česká monografie na toto téma podává ucelený přehled o nejčastějších anejzávažnějších vzácných onemocněních (VO) a nahrazuje dosud chybějícímetodické pokyny pro jejich včasnou diagnostiku a léčbu. Napomoci by mělapředevším praktickým lékařům a pediatrům v orientaci v této ...

Cena: od 311,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Mladá Fronta

EAN: 9788020431493, PN: 978-80-204-3149-3

První česká monografie na toto téma podává ucelený přehled o nejčastějších anejzávažnějších vzácných onemocněních (VO) a nahrazuje dosud chybějícímetodické pokyny pro jejich včasnou diagnostiku a léčbu. Napomoci by mělapředevším praktickým lékařům a pediatrům v orientaci v této vysoceheterogenní skupině chorob, se kterými ve své praxi přicházejí do styku jensporadicky, a přispět tak k rozšíření povědomosti o nich.Úvodní část publikace je věnována současnému postavení VO v rámcievropské i české legislativy, v dalších kapitolách je stručně popsán jejichgenetický podklad, následuje přehled vrozených vad podléhajícíchnovorozeneckému screeningu. Stěžejní část publikace poskytuje přehlednejčastějších VO včetně jejich základních klinických příznaků, laboratorních idalších nálezů a terapeutických možností. V závěru knihy se autoři věnují rolipacientských organizací a činnosti ČAVO. Nechybí ani odkazy a kontakty naspecializovaná odborná pracoviště, jež se zabývají diagnostikou a léčboupříslušných VO.I přes značně limitované možnosti pediatrů a praktických lékařů – vzhledem ksystému regulací úhrad zdravotních služeb ze zdravotního pojištění asankcionování lékařů za výkony prováděné nad rámec celorepublikovéhoprůměru – je jejich úloha v časné diagnostice těchto chorob nezastupitelná.Dátum vydania: 17.2.2014Edícia: AeskulapVydanie: 1.Väzba: viazanáISBN: 978-80-204-3149-3Strán: 304Formát (mm): 140x200

Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 1

Internetový obchod Kosmas.cz

Kosmas.cz - doprava zdarma!

Pojďte s námi opět oslavit Světový den knihy a autorských práv! Jako podporu akce Kniha ti sluší jsme si pro vás připravili dárek v podobě dopravného zdarma!

Obchod: Kosmas.cz, Novinka

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vzácná onemocnění v kostce - Kateřina Kubáčková, kol.

Aktuální cena:

311,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod