Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.

Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.

Kniha Vzácné nádory u dětí a dospívajících: Svým pojetím první publikace na toto téma na našem trhu poskytuje přehled vzácných onkologických onemocnění (solidních nádorů i hematoonkologických nemocí) v dětském věku a u dospívajících. Jde o velmi širokou škálu různých typů nádorů, jež jsou ...

Cena: od 381,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Mladá Fronta

EAN: 9788020442994

Kniha Vzácné nádory u dětí a dospívajících: Svým pojetím první publikace na toto téma na našem trhu poskytuje přehled vzácných onkologických onemocnění (solidních nádorů i hematoonkologických nemocí) v dětském věku a u dospívajících. Jde o velmi širokou škálu různých typů nádorů, jež jsou pro lepší orientaci seřazeny dle anatomických lokalizací. Cílem autorů je podat přehled aktuálních poznatků, perspektiv a směřování výzkumu u jednotlivých vzácných typů nádorů u dětí a dospívajících, se kterými se lékaři mohou ve své praxi setkat. Kniha je určena především dětským onkologům, ale rovněž onkologům starajícím se o pacienty dospělého věku, kteří se při jejich léčbě mohou setkat s tzv. juvenilními typy nádorů nebo vzácnými nádory dětského věku, jež se mohou vyskytnout u mladých dospělých. V diferenciální diagnostice může výrazně pomoci i široké obci pediatrů, chirurgů, gastroenterologů, neurologů a lékařů dalších specializací.

Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 20

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Vzácné nádory dětí a dospívajících - Viera Bajčiová, kol.

Aktuální cena:

381,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod