Writing Simple Poems PB - Holmes, V. & Moulton, M.

Writing Simple Poems PB - Holmes, V. & Moulton, M.

Anotace: Kniha ukazuje učitelům, jak používat psaní poezie jako médium pro výuku a posílit strukturu, slovní zásobu, slovní druhy, interpunkce, gramatiku a psaní ... Popis: Writing Simple Poems - Pattern Poetry for Language Acquisition shows teachers how to use poetry writing as a medium to ...

Cena: od 655,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Cambridge University Press

EAN: 9780521785525, ISBN: 0521785525

Anotace: Kniha ukazuje učitelům, jak používat psaní poezie jako médium pro výuku a posílit strukturu, slovní zásobu, slovní druhy, interpunkce, gramatiku a psaní ... Popis: Writing Simple Poems - Pattern Poetry for Language Acquisition shows teachers how to use poetry writing as a medium to teach and reinforce structure, vocabulary, parts of speech, punctuation, grammar and writing conventions. The book is appropriate for any age group or fluency level and can be used by ESL, foreign language, bilingual or regualr classroom teachers as an adjunct to their writing program. It contains 25 easy to follow, self contained lessons, each with poetry models and sample poems written by students of various ages and linguistic backgrounds.

Writing Simple Poems PB - Holmes, V. & Moulton, M.Writing Simple Poems PB - Holmes, V. & Moulton, M.

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Writing Simple Poems PB - Holmes, V. & Moulton, M.

Aktuální cena:

655,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod