WTO a právo mezinárodního obchodu - Martin Janků

WTO a právo mezinárodního obchodu - Martin Janků

Účelem knihy je podat výklad základů práva WTO (Světová obchodní organizace) zasazený do kontextu obchodních a politických vztahů mezi státy. Publikace vhodným způsobem doplňuje částečně mezeru, která v dané oblasti existuje v právnické odborné literatuře. Právo WTO reguluje práva a ...

Cena: od 466,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: C.H.Beck

EAN: 9788074007354, ISBN: 8074007354

Účelem knihy je podat výklad základů práva WTO (Světová obchodní organizace) zasazený do kontextu obchodních a politických vztahů mezi státy. Publikace vhodným způsobem doplňuje částečně mezeru, která v dané oblasti existuje v právnické odborné literatuře.

Právo WTO reguluje práva a povinnosti států v souvislosti s mezinárodním obchodem se zbožím a se službami, jakož i obchodní aspekty využívání práv duševního vlastnictví. Vedle soustředění se na základy práva WTO se učební text zaměřuje také na vztah mezi právními normami WTO a dalšími hodnotami, jako je např. právo rozvojových zemí na preferenční zacházení v rámci rozvoje světového obchodu, nebo např. právo členských zemí států WTO chránit své veřejnoprávní zájmy.

Vedle studentů právnických, ekonomických a dalších fakult je kniha velmi vhodnou pomůckou pro všechny, kteří se s prováděním ustanovení jednotlivých dohod WTO, které jsou v publikaci též prezentovány, setkávají ve své profesní praxi.

WTO a právo mezinárodního obchodu - Martin JankůWTO a právo mezinárodního obchodu - Martin JankůWTO a právo mezinárodního obchodu - Martin JankůWTO a právo mezinárodního obchodu - Martin JankůWTO a právo mezinárodního obchodu - Martin Janků

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

WTO a právo mezinárodního obchodu - Martin Janků

Aktuální cena:

466,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod