Z rytířských dob Čech a Moravy II.

Z rytířských dob Čech a Moravy II.

Z rytířských dob Čech a Moravy II. - Dagmar Štětinová - Po čtenářském úspěchu knihy Z rytířských dob Čech a Moravy, kterou nakladatelství MarieTum vydalo v roce 2007, připravila autorka Dagmar Štětinová další příběhy, legendy a skazky z rytířských dob země české i moravské. Zaveden vás opět ...

Cena: od 124,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: MarieTum

EAN: 9788090426375

Z rytířských dob Čech a Moravy II. - Dagmar Štětinová - Po čtenářském úspěchu knihy Z rytířských dob Čech a Moravy, kterou nakladatelství MarieTum vydalo v roce 2007, připravila autorka Dagmar Štětinová další příběhy, legendy a skazky z rytířských dob země české i moravské. Zaveden vás opět do zámků i chatrčí, k uklířům i králům, mezi světce, hříšníky, tuláky i poustevníky. Přibliží vám svým vřelým vztahem k českému jazyku i k historii příběhy méně známé či dosud neznámé. Vypravěčské mistrovství Dagmar Štětinové je skutečným lékem pro duši současného mladého i dospělého čtenáře a odpoutá ho od problémů dnešní hektické a přetechnizované doby.

Knihu bohatě ilustrovala akademická malířka Inka Delevová.

Z rytířských dob Čech a Moravy II.Z rytířských dob Čech a Moravy II.Z rytířských dob Čech a Moravy II.Z rytířských dob Čech a Moravy II.Z rytířských dob Čech a Moravy II.Z rytířských dob Čech a Moravy II.Z rytířských dob Čech a Moravy II.

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Z rytířských dob Čech a Moravy II.

*

Aktuální cena:

124,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod