Zrada Borgiů - Sara Pooleová

Zrada Borgiů - Sara Pooleová

V0035603 BORGIOVÉ. Vášniví. Nebezpeční. S osudovým vlivem. Roku 1492 se jeden z nich stal dokonce papežem. A předtím se Francesca Giordanová stala jeho travičkou... Vklouzla jsem rukou pod svrchní šaty, abych vytáhla nůž, který jsem nosila v kožené pochvě u srdce. Ostří bylo darem od ...

Cena: od 262,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Knižní klub

EAN: 9788024245232

V0035603

BORGIOVÉ.

Vášniví. Nebezpeční. S osudovým vlivem.

Roku 1492 se jeden z nich stal dokonce papežem.

A předtím se Francesca Giordanová stala jeho travičkou...

Vklouzla jsem rukou pod svrchní šaty, abych vytáhla nůž, který jsem nosila v kožené pochvě u srdce. Ostří bylo darem od Cesareho. Dal mi ho na obranu s tím, že dobře ví, jak snadno se dostanu do problémů. Neměla jsem tušení, jak k tomuto názoru přišel, ale několikrát mě za nocí, kdy jsme oba byli trošku přiopilí a dočasně nasycení milováním, instruoval, jak mám s nožem zacházet.

Roztřesenými prsty jsem sevřela rukojeť. Málem jsem už na vrátnou zavolala, ale zarazil mě pohyb nalevo, který mi přišel nebezpečný. S taseným nožem jsem se tím směrem ototčila a v přítmí zastíněného pokoje jsem rozeznala obrys muže, který se hbitě blížil ke mně. Zahlédla jsem ho jen rozmazaně - byl vyšší než já, se širokými rameny a mrštný. Chladná lesklá ocel v jeho ruce mi všechno ostatní zakrývala.

Zrada Borgiů - Sara PooleováZrada Borgiů - Sara PooleováZrada Borgiů - Sara PooleováZrada Borgiů - Sara PooleováZrada Borgiů - Sara PooleováZrada Borgiů - Sara Pooleová

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zrada Borgiů - Sara Pooleová

*

Aktuální cena:

262,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod