Zrcadla Blu-ray - Alexandre Aja - 13x17 cm

Zrcadla Blu-ray - Alexandre Aja - 13x17 cm

Kiefer Sutherland (TV seriál 24 hodin) stojí tváří v tvář mohutným silám zla v tomto šokujícím thrilleru od režiséra filmu Hory mají oči. Zdiskreditovaný bývalý policista (Sutherland) se pokouší znovu postavit na vlastní nohy a bere rutinní práci ostrahy vyhořelých trosek kdysi oblíbeného ...

Cena: od 269,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: 20th Century Fox

EAN: 8596978902146, ISBN: 8596978902146, PN: 72513352900

Kiefer Sutherland (TV seriál 24 hodin) stojí tváří v tvář mohutným silám zla v tomto šokujícím thrilleru od režiséra filmu Hory mají oči. Zdiskreditovaný bývalý policista (Sutherland) se pokouší znovu postavit na vlastní nohy a bere rutinní práci ostrahy vyhořelých trosek kdysi oblíbeného newyorského obchodního domu Mayflower. Ale děsivé obrazy, které spatří v ozdobných zrcadlech uvnitř budovy, ho odvedou na vzrušující cestu, během které musí odhalit dávná tajemství obchodu…dřív než ho připraví o rodinu! Originální název: Mirrors Režie: Alexandre Aja Hrají: Kiefer Sutherland, Amy Smart Zvuk:  5.1 maďarština, 5.1 polština Titulky:  čeština, angličtina, arabština, bulharština, estonština, francouzština, hebrejština, chorvatština, islandština, litevština, lotyština, maďarština, nizozemština, polština, portugalština, rumunština, ruština, řečtina, slovinština, srbština, turečtina, ukrajinština Délka filmu: 111 min Bonusy: Vvynechané a alternativní scény s volitelným komentářem režiséra Alexandera Ajy Záběry z nemocnice - Anna Esseker Za zrcadlem Animované scény STORYBOARDU Odrazy: Z natáčení filmu zrcadla D-BOX (kódy D-Box jsou obsaženy pro uživatele s D-Box Motion Control Hardware.)

Zrcadla Blu-ray - Alexandre Aja - 13x17 cmZrcadla Blu-ray - Alexandre Aja - 13x17 cm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zrcadla Blu-ray - Alexandre Aja - 13x17 cm

Aktuální cena:

269,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod