Zrcadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 x 65 cm

Zrcadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 x 65 cm

Doveďte svůj interiér k dokonalosti s kousky od italských mistrů interiérového designu Mauro Ferretti ! Mísí v sobě punc elegance a nevšednosti. O značce Mauro Ferretti : Značka, která má bohaté zkušenosti s výstředním nábytkem i dekoracemi. Více než 30 let dělá Mauro Ferretti unikátní ...

Cena: od 1169,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Mauro Ferretti

EAN: 8024609185663

Doveďte svůj interiér k dokonalosti s kousky od italských mistrů interiérového designu Mauro Ferretti ! Mísí v sobě punc elegance a nevšednosti.

O značce Mauro Ferretti :

Značka, která má bohaté zkušenosti s výstředním nábytkem i dekoracemi. Více než 30 let dělá Mauro Ferretti unikátní kousky v pestrém stylu. Mezi klíčové faktory značky patří inovativní provedení a spokojenost zákazníků. Pokud hledáte vybavení interiéru, které nikdo jiný nemá, jste tu správně. Dodejte svému domovu třpyt a lesk s Mauro Ferretti.

Zrcadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 x 65 cmZrcadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 x 65 cmZrcadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 x 65 cmZrcadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 x 65 cmZrcadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 x 65 cmZrcadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 x 65 cm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zrcadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 x 65 cm

Aktuální cena:

1169,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod