Zrcadlo v bronzové barvě EMKO Dew, ø 55 cm

Zrcadlo v bronzové barvě EMKO Dew, ø 55 cm

K vytvoření tohoto překrásného zrcadla Dew inspirovala designérku jménem Rasa Balaišé ranní i večerní rosa. Skleněné doplňky ve tvaru bubliny můžete umístit na spodní část zrcadla a pověsit na ně například šperky. Stejně jako kapky skutečné rosy, obsahuje zrcadlo mystické kouzlo a dodá ...

Cena: od 5299,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Emko

EAN: 4772045001675

K vytvoření tohoto překrásného zrcadla Dew inspirovala designérku jménem Rasa Balaišé ranní i večerní rosa. Skleněné doplňky ve tvaru bubliny můžete umístit na spodní část zrcadla a pověsit na ně například šperky. Stejně jako kapky skutečné rosy, obsahuje zrcadlo mystické kouzlo a dodá interiéru tajemný nádech.

O značce:

Litevská značka EMKO navrhuje již 10 let nábytek aktivně, zodpovědně a moderně. Její kořeny jsou zasazeny do starověké baltské řemeslné výroby na místo, kde se propojují různé evropské kultury. Do domovů přináší optimismus a pohodí, které usnadňuje každodenní úkoly a činnosti.

Zrcadlo v bronzové barvě EMKO Dew, ø 55 cmZrcadlo v bronzové barvě EMKO Dew, ø 55 cmZrcadlo v bronzové barvě EMKO Dew, ø 55 cmZrcadlo v bronzové barvě EMKO Dew, ø 55 cmZrcadlo v bronzové barvě EMKO Dew, ø 55 cmZrcadlo v bronzové barvě EMKO Dew, ø 55 cm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zrcadlo v bronzové barvě EMKO Dew, ø 55 cm

Aktuální cena:

5299,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod