Zrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti Elegant

Zrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti Elegant

Hledáte ten pravý kousek do svého interiéru? Právě jste ho našli. Kvalita a originalita stolku ze dřeva sheesham rozhodně nechybí. Italská značka Mauro Ferretti vyrábí nábytek, který zútulní každý koutek vašeho bydlení. Dřevo sheesaam: Toto exotické dřevo z indického palisandru se pyšní ...

Cena: od 5699,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Mauro Ferretti

EAN: 8024609334955

Hledáte ten pravý kousek do svého interiéru? Právě jste ho našli. Kvalita a originalita stolku ze dřeva sheesham rozhodně nechybí. Italská značka Mauro Ferretti vyrábí nábytek, který zútulní každý koutek vašeho bydlení.

Dřevo sheesaam:

Toto exotické dřevo z indického palisandru se pyšní vysokou odolností, pevností a unikátní strukturou. Nábytek z něj vyrobený vydrží po dlouhé roky a dá se říci, že díky jeho vzhledu je každý kus originálem.

Zrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti ElegantZrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti ElegantZrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti ElegantZrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti ElegantZrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti ElegantZrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti ElegantZrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti Elegant

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zrcadlo ze dřeva sheesham Mauro Ferretti Elegant

Aktuální cena:

5699,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod