Zříceniny hradů,tvrzí a zámků-Západní Č

Zříceniny hradů,tvrzí a zámků-Západní Č

Zříceniny hradů, tvrzí a zámků - Západní Čechy - Tomáš Durdík - Výpravná publikace mapující zříceniny na území západních Čech představuje na 600 barevných fotografiích 81 známých i málo známých lokalit.Kniha obsahuje množství odborných perokresbových nákresů,detailní popis přístupu a ...

Cena: od 536,- Kč, Hlídat cenu

EAN: 9788086781068

Zříceniny hradů, tvrzí a zámků - Západní Čechy - Tomáš Durdík - Výpravná publikace mapující zříceniny na území západních Čech představuje na 600 barevných fotografiích 81 známých i málo známých lokalit.Kniha obsahuje množství odborných perokresbových nákresů,detailní popis přístupu a samozřejmě fundovaný nástin historie památky s popisem stavebního vývoje od jejího vzniku až do současnosti.Celá kniha je v příloze přeložena do AJ.Tato dlouho očekávaná publikace navazuje na předchozí dva díly Zříceniny…-Střední Čechy (2000) a Jižní Čechy (2002),které se setkaly s velkým čtenářským ohlasem.

Zříceniny hradů,tvrzí a zámků-Západní ČZříceniny hradů,tvrzí a zámků-Západní ČZříceniny hradů,tvrzí a zámků-Západní Č

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zříceniny hradů,tvrzí a zámků-Západní Č

*

Aktuální cena:

536,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod