Zrní – Soundtrack ke konci světa MP3

Zrní – Soundtrack ke konci světa MP3

Svoji otevřeností, muzikálností, poetikou, citlivým mícháním elektroniky, akustiky, rockového základu okořeněného lidovkou vzniklo album působící na domácí scéně jako zjevení. Vedle dominantních houslí uslyšíte třeba beatbox, žestě, ale i theremin či sekačku na trávu. Hudbu umocňují české ...

Cena: od 149,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Supraphon

EAN: 8596945966621

Svoji otevřeností, muzikálností, poetikou, citlivým mícháním elektroniky, akustiky, rockového základu okořeněného lidovkou vzniklo album působící na domácí scéně jako zjevení. Vedle dominantních houslí uslyšíte třeba beatbox, žestě, ale i theremin či sekačku na trávu. Hudbu umocňují české poetické texty.

V pořadí třetí studiové album Soundtrack ke konci světa pětičlenné kladenské kapely Zrní pojednává o konci světa, tedy přesněji řečeno o tom, jak o něm všichni mluví. Aniž by kapela kopírovala zahraniční styly, drží si album světovou úroveň, právě díky své zvukové pestrosti, autentičnosti,vyrovnanosti, ale i instrumentální schopnosti jednotlivých členů. Zrní je hra, něžný artbrut, kladenskej uhelnej zen.

Vizuálně čistý přebal CD výtvarně zpracovala Štěpánka Blahovcová, která se podílela již na obalu k druhé desce Hrdina počítačový hry jde do světa, za který získala designové ocenění v USA. Producentem alba je Ondřej Ježek.

Zrní – Soundtrack ke konci světa MP3

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zrní – Soundtrack ke konci světa MP3

Aktuální cena:

149,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod