Zrní – Voní MP3

Zrní – Voní MP3

Proč se první deska jmenuje Voní? Protože vůně je nejsilnější připomínač, nejtěkavější komunikační prostředek, alespoň tak to řekla kladenská kapela v době, kdy si desku sama vydávala. Album obsahuje 11 písniček a jeho nálada vystihuje prvních devět let existence kapely. Zachycuje moment ...

Cena: od 149,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Supraphon

EAN: 8590233000417

Proč se první deska jmenuje Voní? Protože vůně je nejsilnější připomínač, nejtěkavější komunikační prostředek, alespoň tak to řekla kladenská kapela v době, kdy si desku sama vydávala. Album obsahuje 11 písniček a jeho nálada vystihuje prvních devět let existence kapely. Zachycuje moment rozhraní kapely, kdy zpívá nejen česky, ale ještě i anglicky. Nahrávalo se ve Zlíně ve Studiu V s Petrem Vavříkem z Buty, mastering dělal Ivo Sedláček; křtilo se v pražském Kaštanu. Obal je od fotografa Šimona Vejvančickýho.

Zrní – Voní MP3

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zrní – Voní MP3

Aktuální cena:

149,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod