Zrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert Kirkman

Zrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert Kirkman

Série, která přinesla svěží vítr do hnijícího ovzduší zombie žánru, právě dospěla k rozuzlení svého zatím nejzásadnějšího příběhu! Věřili, že ve vězení budou v bezpečí. Mýlili se. Před jejich prahem nyní stojí hrozba, proti níž je pobíjení hord živých mrtvých příjemným zpestřením nudy ve ...

Cena: od 200,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Crew

EAN: 9788074491917

Série, která přinesla svěží vítr do hnijícího ovzduší zombie žánru, právě dospěla k rozuzlení svého zatím nejzásadnějšího příběhu!

Věřili, že ve vězení budou v bezpečí. Mýlili se. Před jejich prahem nyní stojí hrozba, proti níž je pobíjení hord živých mrtvých příjemným zpestřením nudy ve světě bez internetu. Tuhle bitvu rozhodně každý nepřežije. Nikdo není v bezpečí!Kniha Živí mrtví Zrozeni k utrpení od autora Robert Kirkman je v jazyce CZE má 136 stran.

Zrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert KirkmanZrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert KirkmanZrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert KirkmanZrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert KirkmanZrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert KirkmanZrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert KirkmanZrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert KirkmanZrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert KirkmanZrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert Kirkman

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zrozeni k utrpení. Živí mrtví 8 - Charlie Adlard, Robert Kirkman

*

Aktuální cena:

200,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod