Zrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů, Svítivý Eduard, Vavřina Matěj

Zrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů, Svítivý Eduard, Vavřina Matěj

Jsou oblasti, v nichž bychom byli rádi „světoví“, ale moc se nám to nedaří. V kriminalitě se bohužel můžeme se světem směle měřit. Co se skrývá v mysli pachatelů šílených zločinů? Co zapálí onu zlověstnou jiskru nezvladatelné touhy mučit a zabíjet? Odkud se bere jejich zvrácené vzrušení z ...

Cena: od 56,- Kč, Hlídat cenu

EAN: 9788087575185

Jsou oblasti, v nichž bychom byli rádi „světoví“, ale moc se nám to nedaří. V kriminalitě se bohužel můžeme se světem směle měřit. Co se skrývá v mysli pachatelů šílených zločinů? Co zapálí onu zlověstnou jiskru nezvladatelné touhy mučit a zabíjet? Odkud se bere jejich zvrácené vzrušení z bolesti a utrpení druhých?

Na první pohled to bývají docela obyčejní lidé. Manželé, rodiče, kolegové či sousedé, kteří žijí mezi námi. Stačí však pověstná poslední kapka a džbán jejich vnitřního napětí přeteče. Pak je tu tragická souhra okolností, potenciální oběť ocitne ve špatný čas na špatném místě… a krutý osud roztočí kola bezcitného řádění.Kniha Zrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů od autora Svítivý Eduard, Vavřina Matěj má 164 stran.

Zrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů, Svítivý Eduard, Vavřina MatějZrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů, Svítivý Eduard, Vavřina MatějZrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů, Svítivý Eduard, Vavřina MatějZrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů, Svítivý Eduard, Vavřina MatějZrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů, Svítivý Eduard, Vavřina Matěj

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů, Svítivý Eduard, Vavřina Matěj

*

Aktuální cena:

56,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod