Ztracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Arnošt Vašíček

Ztracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Arnošt Vašíček

V spletitém podzemí Starého Města řádí záhadné monstrum. Jeho oběti mají na těle zvláštní škrábance. Ke všem napadením došlo poblíž rotundy svatého Kříže. Podle pověstí podobné stvoření utočilo na stejném místě již počátkem 15. století. Pokouší se pachatel napodobovat sériového vraha z ...

Cena: od 155,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Mystery Film

EAN: 9788087730546, ISBN: 8087730546, PN: D0495479

V spletitém podzemí Starého Města řádí záhadné monstrum. Jeho oběti mají na těle zvláštní škrábance. Ke všem napadením došlo poblíž rotundy svatého Kříže. Podle pověstí podobné stvoření utočilo na stejném místě již počátkem 15. století. Pokouší se pachatel napodobovat sériového vraha z minulosti, nebo se tajemné zlo vrátilo? A proč vzápětí umírají další lidé? Souvisí jejich násilná smrt s Voynichovym rukopisem, který se pokoušeli rozluštit? Je na stránkách této nejzáhadnější knihy světa ukryto nějaké strašné tajemství? Nachází se právě zde mapa mystického bratrstva Sat Bhai, zachycující nejtajnější místo neviditelné Prahy?

Strhující detektivní příběh, plný záhad a konspiračních teorii volně navazuje na úspěšnou televizní trilogii a knihu Ďáblova lest. Expert na tajné sekty, znalec hermetických symbolů a černé magie doktor Runa spolu s komisařem Sumarou a s inspektorkou Šímovou řeší nový tajemný případ, spojený tentokrát s nejvíce utajenou kapitolou naší historie.

Hudba: Petr Zajac

Celkový čas: 6 hod 51 : 41

Ztracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Arnošt VašíčekZtracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Arnošt VašíčekZtracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Arnošt VašíčekZtracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Arnošt VašíčekZtracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Arnošt VašíčekZtracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Arnošt Vašíček

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Ztracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Arnošt Vašíček

Aktuální cena:

155,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod