Ztráta, jak se znovu spojit - JÁ + TY 3 - Zdenka Blechová

Ztráta, jak se znovu spojit - JÁ + TY 3 - Zdenka Blechová

Kniha volně navazuje na předchozí dvě knihy JÁ + TY Osudový nebo duchovní partner a na knihu JÁ + TY Kdy už přijde partner. Každou knihu lze číst samostatně. O našem zatracení v minulosti si budete moci přečíst v knize JÁ + TY Ztráta = jak se znovu spojit. Kde jste ztratili své srdce, a ...

Cena: od 261,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Nakladatelství Zdenky Blechové

EAN: 9788087413357

Kniha volně navazuje na předchozí dvě knihy JÁ + TY Osudový nebo duchovní partner a na knihu JÁ + TY Kdy už přijde partner. Každou knihu lze číst samostatně. O našem zatracení v minulosti si budete moci přečíst v knize JÁ + TY Ztráta = jak se znovu spojit.

Kde jste ztratili své srdce, a jak ho znovu najít, abyste splynuli s tím druhým? Pochopíte svoji minulost v partnerských vztazích, a budete se tak moci v nich lépe orientovat. Kniha obsahuje i příběhy ze života, na kterých se nejlépe naučíme.Kniha Já + Ty Ztráta, jak se znovu spojit od autora Zdenka Blechová je v jazyce CZE má 192 stran.

Ztráta, jak se znovu spojit - JÁ + TY 3 - Zdenka BlechováZtráta, jak se znovu spojit - JÁ + TY 3 - Zdenka BlechováZtráta, jak se znovu spojit - JÁ + TY 3 - Zdenka BlechováZtráta, jak se znovu spojit - JÁ + TY 3 - Zdenka BlechováZtráta, jak se znovu spojit - JÁ + TY 3 - Zdenka BlechováZtráta, jak se znovu spojit - JÁ + TY 3 - Zdenka Blechová

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Ztráta, jak se znovu spojit - JÁ + TY 3 - Zdenka Blechová

*

Aktuální cena:

261,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod