Zubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáček

Zubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáček

Šetrný a účinný kartáček pro nejmenší Zdravé zoubky a správné návyky při jejich čištění jsou pro naše nejmenší nezaměnitelným vkladem do budoucího zdraví a spokojeného sebevědomí s krásným úsměvem . Abyste vaše děti správně motivovali, nestačí jít jenom příkladem, vsaďte také na ověřený ...

Cena: od 599,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Braun

EAN: 4210201049616

Šetrný a účinný kartáček pro nejmenší

Zdravé zoubky a správné návyky při jejich čištění jsou pro naše nejmenší nezaměnitelným vkladem do budoucího zdraví a spokojeného sebevědomí s krásným úsměvem . Abyste vaše děti správně motivovali, nestačí jít jenom příkladem, vsaďte také na ověřený zubní kartáček Oral-B D10K.Elektrický zubní kartáček, který je určen speciálně pro zoubky dětí starších věku 3 let si vaše děti zamilují, protože i u čištění zoubků může být skvělá zábava.

Dobře se drží a je šetrný k zoubkům

Zubní kartáček Oral-B D10K je upraven speciálně pro malá dětská ústa i specifické vlastnosti jejich drobných zoubků. Má uzpůsobenou menší kartáčkovou hlavu a extra měkká vlákna, která jsou šetrná a přitom účinná. Rukojeť se v malé dětské ručičce dobře drží, je měkká a protiskluzová a barevné varianty tohoto skvělého dětského kartáčku zase děti zaručeně zabaví na dlouhou dobu.

Technologie na špičkové úrovni

Aby byla dětská ústa v dokonalé péči, vsadilaznačka Oral u tohoto elektrického dětského kartáčku na 2D čistící pohyb, který odstraní oproti běžnému manuálnímu kartáčku až o 100 % více zubního plaku . Jeho pohyb je zaručeně účinný při narušení a odstranění zubního plaku a zároveň mimořádně šetrný k dětským zoubkům i dásním.

5.600 oscilací za minutu dělá ze zubního kartáčku Oral-B D10K profesionála mezi elektrickými zubními kartáčky určenými pro děti. Jeho hudební časovač veselou a hravou cestou motivuje děti k delšímu a tedy účinnějšímu čistění zoubků a naučí děti díky dvou melodiím čistit horní i dolní zoubky po dobu jedné minuty, což je ideální čas pro čištění zubů jak dětí, tak dospělých.

Doporučen zubními lékaři

Akumulátorový zubní kartáček Oral-B D10K pracuje na základě režimu čištění DailyClean, které si děti určitě oblíbí.V balení najdete zubní kartáček Oral-B,nabíjecí základnu a dětskou koncovku. Dopřejte vašim dětem zdravý chrup díky zubnímu kartáčku doporučenému taky zubními lékaři .

Zubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáčekZubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáček

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáček

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 2

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 35

Internetový obchod Mall.cz

Zimní výprodej na Mall.cz!

Totální výprodej zimního vybavení! Slevy až 75%!

Obchod: Mall.cz, 12

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zubní kartáček Oral B D10K Rechargeable Kids - dobíjecí dětský kartáček

*

Aktuální cena:

599,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod