Zubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star Wars

Zubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star Wars

Oral-B D4 Battery Kids Star Wars Důležitá věc, kterou můžete dát dětem do života, je naučit je správně si čistit zuby. Se správným kartáčkem to budou dělat dokonce rády.  Zubní   kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star Wars je ideální pomocník, který se o jejich chrup postará, a děti si s ...

Cena: od 319,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Oral-B

EAN: 4210201193678, PN: D4 Kids Star Wars

Oral-B D4 Battery Kids Star Wars

Důležitá věc, kterou můžete dát dětem do života, je naučit je správně si čistit zuby. Se správným kartáčkem to budou dělat dokonce rády.  Zubní   kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star Wars je ideální pomocník, který se o jejich chrup postará, a děti si s jeho pomocí vytvoří kladný vztah k čištění zubů. Vhodný je  pro děti od 3 let  a lze jej propojit s aplikací  Disney Magic Timer, díky které se děti při čištění zubů pobaví s postavičkami z celosvětového fenoménu Star Wars .

Šetrný k dětskému chrupu

Elektrický kartáček Oral-B je speciálně navržen tak, aby byl co možná nejvíce šetrný pro dětská ústa, kulatá kartáčková hlava je pro malá ústa přímo určená. Zdrojem energie   jsou dvě AA baterie, které dostanete rovnou v balení.

2D systém čištění zubů

Důkladnému vyčištění chrupu vašich dětí pomůže  2D systém čištění zubů pro mnohem účinnější výsledek než při použití manuálního zubního kartáčku. Efektivně se umí dostat i do mezizubních prostor a důkladně odstraní zubní plak .

Zubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star WarsZubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star WarsZubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star WarsZubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star WarsZubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star WarsZubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star WarsZubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star WarsZubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star Wars

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zubní kartáček Oral-B D4 Battery Kids Star Wars

Aktuální cena:

319,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod