Oral-B Pro 750 Black Cross Action + cestovní pouzdro

Oral-B Pro 750 Black Cross Action + cestovní pouzdro

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 750 Black Cross Action + cestovní pouzdro: Objevte novou úroveň péče o ústní dutinu, kterou vám přináší Oral-B, přední světová značka zubních kartáčků. Rotační elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 750 Black Cross Action zajišťuje v porovnání s běžným ...

Cena: od 1399,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Oral-B

EAN: 4210201162520

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 750 Black Cross Action + cestovní pouzdro: Objevte novou úroveň péče o ústní dutinu, kterou vám přináší Oral-B, přední světová značka zubních kartáčků. Rotační elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 750 Black Cross Action zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem špičkovou čistotu ústní dutiny. Oral-B Pro 750 Black Cross Action odstraní až o 100 % více plakuElektrický zubní kartáček Oral-B Pro 750 Black Cross Action zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky prokázanou špičkovou čistotu ústní dutiny. Kartáčková hlava CrossAction s designem inspirovaným profesionálními nástroji na čištění zubů má vlákna uložená v úhlu 16°, obklopí každý jednotlivý zub, 3D technologie čištění svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi naruší zubní plak a odstraní ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček.Oral-B Pro 750 Black Cross Action disponuje praktickým časovačemPraktický časovač na rukojeti kartáčku Oral-B Pro 750 Black Cross Action vydá každých 30 sekund přerušovaný zvuk a upozorní vás tak, že je čas zaměřit se na další kvadrant ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 750 Black Cross Action vás také upozorní, jakmile dosáhnete doby 2 minut, kterou pro čištění zubů doporučují zubní lékaři.Oral-B nabízí řadu náhradních kartáčkových hlav, které splňují vaše specifické potřeby v oblasti hygieny ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 750 Black Cross Action je kompatibilní se širokou škálou kartáčkových hlav Oral-B, takže vám vždy umožní takové čištění, jaké potřebujete. Nezapomínejte kartáčkovou hlavu vyměnit za novou každé 3 měsíce nebo v případě, že její vlákna vyblednou a opotřebují se – jen tak si zajistíte vysokou úroveň čištění zubů.

Oral-B Pro 750 Black Cross Action + cestovní pouzdro

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Oral-B Pro 750 Black Cross Action + cestovní pouzdro

Aktuální cena:

1399,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod