Zubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílý

Zubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílý

Oral-B Smart 4 4500S, bílá Pochlubte se zářivě bílým úsměvem a zdravými dásněmi. Zjistěte, proč je Oral-B nejpoužívanější značkou zubními lékaři po celém světě . Spolehněte se na elektrický zubní kartáček Oral-B Smart 4500 (travel case) v moderním bílém provedení, který je navíc ...

Cena: od 3999,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Oral-B

EAN: 4210201180326

Oral-B Smart 4 4500S, bílá

Pochlubte se zářivě bílým úsměvem a zdravými dásněmi. Zjistěte, proč je Oral-B nejpoužívanější značkou zubními lékaři po celém světě . Spolehněte se na elektrický zubní kartáček Oral-B Smart 4500 (travel case) v moderním bílém provedení, který je navíc kompatibilní se širokou škálou koncovek kartáčků Oral-B. Odstraňte až o 100 % více zubního plaku než při pravidelném čištění běžným kartáčkem .

Dopřejte svým ústům profesionální hygienu

Dovolte rotačnímu elektrickému zubnímu kartáčku Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý s 3D dynamickým pohybem, 8 800 oscilačně rotačními pohyby a 40 000 pulzacemi za minutu věnovat speciální péči každičkému zubu . Nechte se ohromit, jak brzo uvidíte rozdíl. Sami se přesvědčte, že už po prvním čištění zubním kartáčkem Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý budou vaše zuby bělejší a po měsíci používání budete mít zdravější i dásně. Perfektně vyčištěné zuby si můžete dopřát kdekoli a kdykoli. Vychutnejte si pohodlné cestování s zubním kartáčkem Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý vybaveným  cestovním pouzdrem.

 

 Věnujte speciální péči každému zubu

 

 Pochlubte se bílými zuby a zdravými dásněmi

Najděte v balení elektrického zubního kartáčku Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý kromě  cestovního pouzdra  také dvě profesionální koncovky Sensi UltraThin a ušetřete. Zajistěte svým zubům a dásním tu nejlepší péči s koncovkou Sensi UltraThin zubního kartáčku Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý, která kombinuje běžná vlákna čisticí povrch zubů a ultra tenká vlákna pro šetrné vyčištění linií podél dásní.

 

 

 Čistěte si zuby profesionálně

Zapomeňte na složitosti a vychutnejte si pohodlné a zároveň perfektní vyčištění zubů s jednoduše ovladatelným kartáčkem Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý a třemi čisticími programy . Využijte standadní režim pro každodenní čištení; šetrné a zároveň důkladné čištění citlivých oblastí a funkci leštění zubů pro příležitostné i každodenní použití. Nechte se šikovným časovačem zubního kartáčku Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý jemným zabrněním po 30 vteřinách upozornit, že je načase začít čistit další kvadrant v ústech a po dvou minutách, že máte zuby dokonale vyčištěné - přesně podle rad předních zubařů.

 

 

Nepoškozujte si dásně

Chraňte své dásně vizuálním a zvukovým senzorem tlaku zubního kartáčku Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý, která snižuje rychlost čištění, a navíc se rozsvítí a přestane pulsovat, pokud si zuby čistíte příliš tvrdě .

 

 

 Usnadněte si život moderními technologiemi

Propojte kartáček Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý se svým chytrým telefonem pomoci Bluetooth. Mějte naprostý přehled o tom, jak pečujete o svůj chrup a hravě si vybudujte správné návyky v oblasti dentální hygieny s praktickou aplikací pro Apple i Android v českém jazyce Oral-B App. Dosahujte lepších výsledků čištění zubů díky přímé zpětné vazbě, čistěte si zuby kvalitněji a efektivněji se zubním kartáčkem Oral-B Smart 4500 (travel case) bílý.

Zubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílýZubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zubní kartáček Oral-B Smart 4 4500S bílý

Aktuální cena:

3999,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod