Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513

Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513

Buďte navždy pyšni na svůj úsměv Úsměv vás dokáže omladit i o 10 let, záleží však, jak zdravé a krásné zuby z něj vykouknou. Aby byl vždy dokonalý, zdravý, vonící a zářivý, vsaďte stejně jako miliony lidí na celém světě na jedničku na trhu v péči o zuby, značku Oral-B. Její zubní kartáček ...

Cena: od 544,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Oral-B

EAN: 4210201815020

Buďte navždy pyšni na svůj úsměv

Úsměv vás dokáže omladit i o 10 let, záleží však, jak zdravé a krásné zuby z něj vykouknou. Aby byl vždy dokonalý, zdravý, vonící a zářivý, vsaďte stejně jako miliony lidí na celém světě na jedničku na trhu v péči o zuby, značku Oral-B. Její zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White odstaní skvrny z povrchu zubů a zubní plak a vy tak získáte fantastický pocit profesionálně vyčištěných zubů . A použití je tak snadné!

Správný čas i správný tlak

Tlak vytvářený nekvalitními elektrickými zubními kartáčky, nebo námi samotnými při použití manuálních kartáčků, vašim zubům i dásním ubližuje. Proto zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White na zuby netlačí, pracuje šetrně a profesionálně . Zároveň senzor tlaku hlídá, abyste při čištění sami nevědomě nevyvíjeli na zuby příliž velký tlak tím, že vypne svou pulzaci.

Správné čištění zubů má dle stomatologů trvat přesně 2 minuty a právě ty zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White signalizuje svým časovačem čištění . Napomáhá tak předcházet zánětu dásní a odstraní až o 100 % více zubního plaku, než běžný manuální kartáček, díky jedinečné 3D technologii čištění.

3D technologie – nejvyšší technologie pro vás

Tři vlastnosti, díky kterým si zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White získá i vás jsou jeho pohyblivá vlákna PowerTip, díky kterým dosáhnou i k těžko přístupným zádním zubům, dále kratší pevná vlákna, které lépe čistí povrch zubů a nakonec delší vlákna, které skvěle dosáhnout i do mezizubních prostorů. Tím se stává tento skvělý kartáček vašim ideálním osobním dentistou.

Výkonný a praktický

Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White vám nabízí skvělých 7.600 rotačních pohybů za minutu . Jeho režim čištění Daily Clean s 2D pohybem je proto efektivní a ideální pro domácí použití. Akumulátorové nabíjení garantuje použití za období delší než týden při pravidelném čištění zubů ve frekvenci 2x denně po dobu 2 minut. Prostiskluzová rukojeť zaručuje vždy pohodlné použití.

Ideální obsah balení pro vás

V balení k zubnímu kartáčku Oral-B Vitality 3D White najdete samotný zubní kartáček Oral-B, nabíjecí základnu a 1 kartáčkovou hlavu 3D White. Ideální je, že se může používat i s rotačními kartáčkovými hlavami Oral-B pro zajištění pečlivého čištění jednotlivých zubů. Prostě dokonalý kartáček pro vás.

Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 2

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 36

Internetový obchod Mall.cz

Zimní výprodej na Mall.cz!

Totální výprodej zimního vybavení! Slevy až 75%!

Obchod: Mall.cz, 17

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zubní kartáček Oral-B Vitality 3D White D12.513

*

Aktuální cena:

544,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod