Zubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílý

Zubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílý

Panasonic EW-DM81-W503, bílá Dejte obavám z parodontózy sbohem. S péčí, jakou vám poskytne elektrický zubní kartáček Panasonic, budou vaše zuby dokonale čisté a bez problémů. Jeho výhodou je navíc ergonomické provedení a jednoduchá údržba. Kartáček je tenký a lehký, příjemně se drží v ruce ...

Cena: od 799,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Panasonic

EAN: 5025232846153

Panasonic EW-DM81-W503, bílá

Dejte obavám z parodontózy sbohem. S péčí, jakou vám poskytne elektrický zubní kartáček Panasonic, budou vaše zuby dokonale čisté a bez problémů. Jeho výhodou je navíc ergonomické provedení a jednoduchá údržba. Kartáček je tenký a lehký, příjemně se drží v ruce a lze si jej zabalit i na cesty. Součástí balení je také nabíjecí stojan, který zároveň slouží jako úložný prostor. Úplné nabití baterie trvá zhruba 17 hodin a kartáček poté vydrží v provozu až 30 minut .

Účinná zbraň proti parodontóze

Kartáček je vybaven extra jemnými štětinami, jejichž špičky mají v průměru 0,02 mm . Díky tomu se dostanou i do parodontálních váčků, v nichž se mohou nacházet bakterie, které způsobují parodontózu. Kartáček dosáhne až do 3mm hloubky, čímž  odstraní bakterie a vy se můžete i nadále chlubit okouzlujícím úsměvem .

S kartáčkem Panasonic se parodontózy bát nemusíte!

 

Čištění pomocí vibrací

Sonický elektrický kartáček dokáže pomocí nepatrného pohybu vytvořit 31 000 kmitů za minutu. Vzniklé zvukové vibrace pak odstraní plak z parodontálních váčků. Zároveň však nedochází k nadměrnému zatěžování zubů a dásní. Díky vibracím navíc ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili ručním čištěním. Takto vám k dokonalé péči o zuby stačí 2 minuty. 

 

 

Chytré funkce

Na výběr máte ze 2 režimů . Režim Regular slouží pro běžné čištění zubů. Pokud však máte citlivé zuby, můžete si vybrat režim Soft, který je jemnější. Kartáček je vybaven i funkcí jemného startu, která udržuje kartáček v pomalejší rychlosti po dobu 2 vteřin od zapnutí. Tím nejen zabraňuje rozstříknutí zubní pasty, ale dává vám také prostor zvyknout si na vibrace. 

 

 

Rovnoměrné čištění zubů

Správné čištění zubů by mělo být rovnoměrné. Elektrický kartáček je proto vybaven funkcí, která jej každých 30 vteřin na chvíli vypne. Díky tomu víte, jak dlouho si zuby čistíte. Zároveň si můžete ústa rozdělit na čtvrtiny a každé z nich se věnovat právě 30 vteřin.

Zubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílýZubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílýZubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílýZubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílýZubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílýZubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílýZubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílýZubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zubní kartáček Panasonic EW-DM81-W503 bílý

Aktuální cena:

799,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod