Philips HX6311/07

Philips HX6311/07

Každodenní péče o zuby je základ Péče o chrup patří k běžné každodenní hygieně člověka . Dokonce už i první prořezané zoubky dítěte vyžadují pozornost. Správné hygienické návyky se začínají u dítěte budovat už v období růstu mléčného chrupu, který, pokud je zdravý, může následně pozitivně ...

Cena: od 1099,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Philips

EAN: 8710103663331

Každodenní péče o zuby je základ Péče o chrup patří k běžné každodenní hygieně člověka . Dokonce už i první prořezané zoubky dítěte vyžadují pozornost. Správné hygienické návyky se začínají u dítěte budovat už v období růstu mléčného chrupu, který, pokud je zdravý, může následně pozitivně ovlivnit charakter toho trvalého . Děti ve větší míře konzumují sladkosti a slazené nápoje, proto je pro jejich chrup náročné odolávat kazům. O mléčné zuby malých dětí se starají rodiče, avšak když děti povyrostou tak je fajn jim z čištění zoubků udělat zábavu. Například koupí elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare For Kids HX6311/07.

Čistí vše co mu přijde „pod zub“ Zubní kartáček Sonicare for Kids pomůže dětem vybudovat zdravé a správné návyky péče o zuby pro celý život a navíc zábavným způsobem. Nejenom, že efektivně čistí zubní plak, ale lze jej bezpečně používat také čištění rovnátek a opravných dentálních materiálů jako výplně, korunky nebo fazety . Zářivější úsměv a zdravější dásně zajistí 2 velikosti snadno nasazovacích kartáčkových hlavic (Sonicare for Kids - standardní velikost a Sonicare for Kids - kompaktní velikost) a 2 dětské režimy pro efektivní a šetrné čištění zoubků . Provedení v barvě bílá v kombinaci se zelenou je atraktivní. Pro vylepšení vzhledu děti ocení i 8 výměnných samolepek . Přizpůsobí si tak design kartáčku podle sebe. Vzhled tak bude nápaditý a dětem se bude velice líbit.

Dva režimy čištění pro jemné dětské zoubky K dokonalému pročištění chrupu slouží dva dětské režimy . Kartáček Sonicare For Kids je nejdříve automaticky spuštěn v jemném režimu (Gentle) . Jemný dvouminutový režim s maximálním výkonem je určený pro starší děti, které si zuby čistí již samy. Výjimečně jemný režim (Extra Gentle) se sníženým výkonem je vhodný k učení dětí, jak sonický kartáček používat. Cyklus je zpočátku nastaven na 1 minutu a pomalu se časem prodlužuje na 2 minuty čištění doporučované lékaři.

Inovativní sonická technologie pro účinnější vyčištění Zatímco se děti budou učit čistit zuby, sonická technologie se postará o vše ostatní. Zajistí šetrné a efektivní čištění hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Vytvořená dynamická vlna proniká i do těžko dostupných míst, kde ničí škodlivé bakterie. Až 31 000 stěrů za minutu se postará o dokonale vypadající chrup. S touto technologií je kartáček Philips Sonicare For Kids až o 75 % účinnější než manuální zubní kartáčky.

Udělejte dětem z čištění zubů zábavu Zubní kartáček Sonicare For Kids je možné pomocí technologie Bluetooth propojit s interaktivní aplikací v mobilním zařízení, která bude Vaše dítě zábavnou formou učit správným technikám čištění zubů. Tato interaktivní aplikace v telefonu nebo tabletu motivuje děti k samostatnému a delšímu použití zubního kartáčku . Čištění zoubků tak již nemusí být nuda, děti budou nadšené.

Děti se nadchnou pro čištění Aplikace Philips Sonicare For Kids děti naučí, jak si správně čistit zuby. Formou hry ukazuje dětem techniky správného čištění zubů a dásní a umožňuje sledovat výkon. Děti mají přehled, jak dobře si zuby čistí a získávají lákavé odměny. Každé čištění začíná jednoduchými obrazovými pokyny, jak je to správně.

Rovnoměrné vyčištění zoubků zaručeno Další výhodou aplikace Sonicare For Kids je, že používá krátkou melodii k upozornění, aby se při čištění přešlo na další kvadrant úst. Pomocí funkce KidPacer rozdělte ústa na 4 části (horní zuby zvnějšku, zevnitř a dolní zuby zvnějšku a zevnitř). Krátká melodie vždy upozorní, kdy je čas přejít na čištění další části. Rovnoměrné vyčištění všech zubů je tak zaručeno.

Interaktivní zábava se Sparklym Hlavním hrdinou aplikace Philips Sonicare for Kids je roztomilý Sparkly, kterého si děti zamilují. Sparkly má čisté zuby opravdu rád. Děti se o něj starají a výukový rádce je současně motivuje. Pokaždé, když si dítě vyčistí zuby správně, je Sparkly moc šťastný a každé úspěšné čištění zubů přináší odměnu.

I rodiče budou mít radost V aplikaci mohou děti odemykat příslušenství a Sparklyho si upravovat nebo pro něj získat zdravé jídlo, které má rád. Rodiče navíc mají možnost do aplikace také zasahovat a doplňovat do ní vlastní odměny. 98 % dotázaných rodičů potvrzuje, že je takto mnohem jednodušší přimět děti k delšímu a lepšímu čištění. Hygiena zubů tak bude dostatečná, důsledná a co je hlavní tak pravidelná.

Všechny záznamy vždy pohromadě Sledovat dobu čištění vám umožní funkce Quadpacer v aplikaci Philips Sonicare For Kids v reálném čase. Rozpozná začátek, přerušení i konec čištění. A díky integrované paměti a časové známce na těle sonického kartáčku můžete ukládat podrobnosti až pro 20 čištění, kdy tuto aplikaci nepoužíváte. Synchronizace údajů proběhne při dalším společném použití aplikace a kartáčku.

Kompatibilita Zubní kartáček a aplikace Philips Sonicare For Kids je kompatibilní se systémy iOS (iPhone 4S nebo vyšší; iPad 3. generace nebo vyšší, s operačním systémem iOS7) a Android (telefony Android, tablety s funkcí Bluetooth 4.0). Než se připojíte, ujistěte se také, že Vaše mobilní zařízení podporuje verzi Bluetooth 4.0 nebo vyšší. Aplikace se následně automaticky propojí s mobilním zařízením a jemná péče o zuby a dásně Vašich dětí může začít.

Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07Philips HX6311/07

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Philips HX6311/07

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 115

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón na 10% slevu na Kasa.cz!

Obchod Kasa.cz: sleva 10% na vybrané produkty!

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Conrad.cz

Sleva 10% na kompletní sortiment Conrad.cz!

Poukázka na slevu 10%, kterou můžete použít k nákupu libovolného nezlevněného zboží ze sortimentu obchodu Conrad.cz - elektroniky, PC příslušenství, nářadí součástek a potřeb pro vaše hobby, dílnu, dům a zahradu.

Obchod: Conrad.cz, 86

Internetový obchod Conrad.cz

Doprava zdarma na Conrad.cz!

Při odběru zboží nad 1000,- Kč budete mít u Conrad.cz dopravu zdarma! doprava zdarma platí pro PPL i Českou poštu.

Obchod: Conrad.cz, 7

Internetový obchod 4home.cz

Sleva 5% na celý nákup na 4home.cz!

V obchodě 4home.cz teď nakoupíte s 5% slevou kompletní sortiment- bytový textil, doplňky a dekorace, domácí spotřebiče, módu aj potřeby pro zahradu a hobby!

Obchod: 4home.cz, 2

Internetový obchod 4home.cz

Sleva 75,- Kč na celý nákup na 4home.cz!

V obchodě 4home.cz teď nakoupíte se slevou 75,- Kč na kompletní sortiment - bytový textil, doplňky a dekorace, domácí spotřebiče, módu aj potřeby pro zahradu a hobby! Poukázka je platná při nákupu nad 1500,- Kč.

Obchod: 4home.cz

Internetový obchod Kytary.cz

Doprava zdarma na Kytary.cz

Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč a slevy na hudební nástroje!

Obchod: Kytary.cz, 1

Internetový obchod Smarty.cz

Kupon na slevu 100,- Kč na mobilní telefony!

Kupon na slevu, kterou můžete použít pro nákup mobilních telefonů nebo tabletů z nabídky internetového obchodu Smarty.cz! Kupon je platný při nákupu v hodnotě minimálně 5000,- Kč.

Obchod: Smarty.cz, 1

Internetový obchod Smarty.cz

Kupon na slevu 200,- Kč na mobilní telefony!

Kupon na slevu, kterou můžete použít pro nákup mobilních telefonů nebo tabletů z nabídky internetového obchodu Smarty.cz! Kupon je platný při nákupu v hodnotě minimálně 10000,- Kč.

Obchod: Smarty.cz, 1

Internetový obchod Smarty.cz

Kupon na slevu 150,- Kč na mobilní telefony!

Kupon na slevu, kterou můžete použít pro nákup mobilních telefonů nebo tabletů z nabídky internetového obchodu Smarty.cz! Kupon je platný při nákupu v hodnotě minimálně 7500,- Kč.

Obchod: Smarty.cz, 2

Internetový obchod Alza.cz

Předobjednejte si iPhone X - buďte mezi prvními!

Letošní iPhone X je opět revoluční – celý přední panel je tvořen displejem, postrádá tradiční Home Button i čtečku otisku prstů Touch ID. Ta byla nahrazena novým a bezpečnějším způsobem odemykání ...

Obchod: Alza.cz, 8

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 55

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Philips HX6311/07

*

Aktuální cena:

1099,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod