Zubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonický

Zubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonický

Ukažte světu zářivý a zdravý úsměv! Toužíte po zářivě bílých zubech bez použití chemie či drahých sezení u zubaře? Vsaďte na zubní kartáček Philips HX6762/43, díky kterému bude váš úsměv zářit stejně jako úsměvy celebrit. Díky špičkové patentované sonické technologii a speciálnímu ...

Cena: od 1898,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Philips

EAN: 8710103703631

Ukažte světu zářivý a zdravý úsměv! Toužíte po zářivě bílých zubech bez použití chemie či drahých sezení u zubaře? Vsaďte na zubní kartáček Philips HX6762/43, díky kterému bude váš úsměv zářit stejně jako úsměvy celebrit. Díky špičkové patentované sonické technologii a speciálnímu vypracovaní čisticích hlavic budou vaše zuby oslňovat svým zdravím a čistotou. Perleťový displej a program na zesvětlení zubů vám učarují.

Konečně bílé zuby, po kterých jste vždy toužili Díky jedinečnému zubnímu kartáčku Philips HX6762/43 budou vaše zuby prokazatelně čistší a bělejší odstraněním každodenních skvrn již za dva týdny od používání režimu Clean/White – 2 min. a 30 sek. Ten se postará především o odstranění nežaoudosího pigmentu z povrchu zubu. Režim Clean je standardní 2minutový režim, který můžete využívat pro každodenní čištění. Přirozeně bělejší zuby zajistí tento skvělý kartáček díky své patentované sonické technologii.

Štíhlý, lehký zubní kartáček Philips HX6762/43 je jedinečný svým potlačeným přenosem vibrací do ruky s 31.000 stěry za minutu . Zároveň jsou jeho hlavice navrženy jedinečným způsobem, který kopíruje tvar vašich zubů a dosáhne na každou plošku zubů i dásní. Na kartáček není potřeba tlačit, pouhé přiložení je vše, co potřebujete k dokonalému vyčištění.

Inteligentní díky časovači Funkce Quadpacer vás po určeném intervalu pípnutím a krátkým přerušením čištění upozorní, že je potřeba přejít k dalšímu úseku chrupu. Sami určitě víte, že 2 minuty jsou ideálním časem pro dokonale vyčištěné zuby. A právě ty vám bude zubní kartáček Philips HX6762/43 hlídat díky funkci Smartimer . Jednoduše se po dvou minutách sám automaticky vypne.

Hlavice Diamond Clean je speciálně navržena pro ještě zářivější úsměv. I díky ní zubní kartáček Philips HX6762/43 pomáhá odstraňovat skvrny od čaje a kávy a také pomáhá zlepšovat zdraví vašich dásní . Hlavice ProResult je zase speciálně navržena pro čištění celých úst. Společně pečují o váš zářivý úsměv. Tenká ergonomická rukojeť se dobře drží a usnadňuje používání kartáčku.

Šetrný k vašemu chrupu Máte rovnátka nebo jakoukoliv zubní náhradu jako jsou korunky, výplně či fazety? Zubní kartáček Philips HX6762/43 si s nimi poradí a můžete jej bez obav používat. Další vychytávkou je také program snadného začátku, ten zajistí, abyste si na váš nový kartáček lépe zvykli, a během prvních 14 dní zlehka zvyšuje intenzitu čištění. Důkladný čisticí efekt i v těžko dostupných místech vašich úst zajistí zubní kartáček Philips HX6762/43 díky kontaktu speciálních jemných vláken a zubů, podpořený unikátním dynamickým prouděním tekutiny ze slin a zubní pasty. Odstraní tak ještě více plaku a zabarvení pro váš dokonale zářivý a hlavně zdravý úsměv.

Dokonalý set v jednom balení Indikátor baterie vás přerušovaným světlem upozorní, kdy je potřeba kartáček dobít. Baterie vydrží 42 2minutových použití nebo 3 týdny . Elegantní perleťové provedení rozzáří vaši koupelnu či cestovní kosmetickou výbavu.

Vše, co potřebujete pro dokonale vyčištěné bíle zářící zuby v jednom skvělém setu – 1 sonický kartáček (tělo), 1 Diamond Clean hlavice, 1 čisticí hlavice ProResults Standard, 1 cestovní dobíjecí lithium-iontová nabíječka a záruka dva roky.

Zubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonickýZubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonický

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonický

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 2

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 35

Internetový obchod Mall.cz

Zimní výprodej na Mall.cz!

Totální výprodej zimního vybavení! Slevy až 75%!

Obchod: Mall.cz, 12

Internetový obchod Mall.cz

Bombastické slevy na Mall.cz!

Totální výprodej na Mall.cz - všechno zboží musí pryč! Pouze do 24. února!

Obchod: Mall.cz, 10

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zubní kartáček Philips HX6762/43 HealtyWhite Pink elektrický sonický

*

Aktuální cena:

1898,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod