Luma Babycare župánek - Shapes Mint

Luma Babycare župánek - Shapes Mint

Luma Babycare župánek - Shapes Mint, Příjemně měkký dětský župánek s kapucí a páskem holandské značky LUMA Babycare. Župan je vyroben ze 100% bavlny ve velikosti 86/92. Praktický na doma a na dovolenou. Příjemně měkký dětský župánek s kapucí a páskem holandské značky LUMA Babycare. ...

Cena: od 599,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Mother & Baby

EAN: 8714929116156

Luma Babycare župánek - Shapes Mint,

Příjemně měkký dětský župánek s kapucí a páskem holandské značky LUMA Babycare. Župan je vyroben ze 100% bavlny ve velikosti 86/92. Praktický na doma a na dovolenou.

Příjemně měkký dětský župánek s kapucí a páskem holandské značky LUMA Babycare. Praktický na doma a na dovolenou.

Heboučký a teploučký dětský froté župánek s kapucí po koupání dítě zahřeje, vysuší a přitom jemně namasíruje. Ale využijete jej mnohem víc. Každé ráno když vyskočí z postýlky, u bazénu a také na dovolené u rybníka nebo u moře. A večer před spaním si můžete udělat županovou párty.

Bude vám v něm připomínat malého prince či princeznu. Nezapomeňte udělat pár fotografií, které vám v budoucnu připomenou tyto chvíle. Vždyť děti rostou tak rychle.Župánek je určen pro děti 1-2 roky a výšku 86/92 cm.hmotnost: 0,385 kg rozměry: 36x54x2 cmmateriál: 100% bavlnapraní: 30°C

Při výrobě jsou splněny požadavky normy OKO-TEX 100, zaručující maximální bezpečnost jak z hlediska nezávadnosti použitých materiálů, tak i z hlediska výrobních postupů.

Luma Babycare župánek - Shapes MintLuma Babycare župánek - Shapes Mint

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Luma Babycare župánek - Shapes Mint

Aktuální cena:

599,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod