Zvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín Vaněk

Zvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín Vaněk

V0142367 Autor zvažuje žalovat představitele římskokatolické církve……… Na nezaujatém a maximálně objektivním rozboru textů Bible se autor pokouší dokázat, že církev založila svou existenci na lži a podvodu. Snaží se za použití současných vědeckých poznatků dokázat, že teorie o stvoření ...

Cena: od 133,- Kč, Hlídat cenu

EAN: 9788086912271

V0142367

Autor zvažuje žalovat představitele římskokatolické církve………

Na nezaujatém a maximálně objektivním rozboru textů Bible se autor pokouší dokázat, že církev založila svou existenci na lži a podvodu.

Snaží se za použití současných vědeckých poznatků dokázat, že teorie o stvoření světa a tedy i základ náboženství římskokatolické církve je výmysl některého příslušníka hebrejského národa někdy z prvního století našeho letopočtu.

Autor nikomu nevnucuje své názory, usiluje však o vyvolání demokratické diskuze mezi odbornou a laickou veřejností. Jeho cílem je neprodlená odluka církve od státu a její samofinancování věřícími.

Milý čtenáři, a jaký je Tvůj názor?

Zvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín VaněkZvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín VaněkZvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín VaněkZvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín VaněkZvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín VaněkZvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín VaněkZvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín Vaněk

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín Vaněk

*

Aktuální cena:

133,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod