Zvažuji žalovat římskokatolickou církev, Vaněk Antonín

Zvažuji žalovat římskokatolickou církev, Vaněk Antonín

Zvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín Vaněk - Autor zvažuje žalovat představitele římskokatolické církve……… Na nezaujatém a maximálně objektivním rozboru textů Bible se autor pokouší dokázat, že církev založila svou existenci na lži a podvodu. Snaží se za použití současných ...

Cena: od 132,- Kč, Hlídat cenu

EAN: 9788086912271

Zvažuji žalovat římskokatolickou církev - Antonín Vaněk - Autor zvažuje žalovat představitele římskokatolické církve………

Na nezaujatém a maximálně objektivním rozboru textů Bible se autor pokouší dokázat, že církev založila svou existenci na lži a podvodu.

Snaží se za použití současných vědeckých poznatků dokázat, že teorie o stvoření světa a tedy i základ náboženství římskokatolické církve je výmysl některého příslušníka hebrejského národa někdy z prvního století našeho letopočtu.

Autor nikomu nevnucuje své názory, usiluje však o vyvolání demokratické diskuze mezi odbornou a laickou veřejností. Jeho cílem je neprodlená odluka církve od státu a její samofinancování věřícími.

Milý čtenáři, a jaký je Tvůj názor?

Zvažuji žalovat římskokatolickou církev, Vaněk AntonínZvažuji žalovat římskokatolickou církev, Vaněk AntonínZvažuji žalovat římskokatolickou církev, Vaněk AntonínZvažuji žalovat římskokatolickou církev, Vaněk AntonínZvažuji žalovat římskokatolickou církev, Vaněk Antonín

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvažuji žalovat římskokatolickou církev, Vaněk Antonín

*

Aktuální cena:

132,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod