Zvedák hydraulický Güde (3000kg)

Zvedák hydraulický Güde (3000kg)

Přenosný sloupkový zvedák („panenka“), určený k použití v dílnách, garážích apod. (zdvihání/spouštění břemen, lisování). Maximální nosnost: 3.000 kg Zdvih pístu: 180 - 350 mm Celkové rozměry: (d x š x v)100 x 80 x 160 mm Volitelné nastavení vhodné pracovní výšky zvedáku (přestavitelný ...

Cena: od 360,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Güde

EAN: 4015671180179

Přenosný sloupkový zvedák („panenka“), určený k použití v dílnách, garážích apod. (zdvihání/spouštění břemen, lisování).

Maximální nosnost: 3.000 kg

Zdvih pístu: 180 - 350 mm

Celkové rozměry: (d x š x v)100 x 80 x 160 mm

Volitelné nastavení vhodné pracovní výšky zvedáku (přestavitelný šroub, ± 60 mm), plynulé spouštění břemen pootočením ventilu, drážkovaný opěrný talíř pro maximální stabilitu a bezpečnost při práci.

Konstrukce: robustní hydraulický válec, litinová stojná deska, dvoudílná zdvihací páka se zalícováním pro ovládání ventilu.

Ilustrační foto

Zvedák hydraulický Güde (3000kg)Zvedák hydraulický Güde (3000kg)Zvedák hydraulický Güde (3000kg)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvedák hydraulický Güde (3000kg)

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 2

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 35

Internetový obchod Mall.cz

Zimní výprodej na Mall.cz!

Totální výprodej zimního vybavení! Slevy až 75%!

Obchod: Mall.cz, 12

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvedák hydraulický Güde (3000kg)

*

Aktuální cena:

360,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod