Zvedák lanový Einhell BT-EH 250

Zvedák lanový Einhell BT-EH 250

Podnośnik elektryczny Einhell BT-EH 250 za naciśnięciem przycisku pomoże przy podnoszeniu ciężkich gabarytów w garażu, warsztacie i ogrodzie. Podnośnik linowy zapewni szeroką gamę zastosowań. 12 m kabel o przekroju 3 mm może być używany z rolką i hakiem, by podnieść ładunek o maksymalnej ...

Cena: od 1890,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Einhell

EAN: 4006825539714

Podnośnik elektryczny Einhell BT-EH 250 za naciśnięciem przycisku pomoże przy podnoszeniu ciężkich gabarytów w garażu, warsztacie i ogrodzie. Podnośnik linowy zapewni szeroką gamę zastosowań. 12 m kabel o przekroju 3 mm może być używany z rolką i hakiem, by podnieść ładunek o maksymalnej wadze 250 kg na wysokość 5,7 m. Przy podnoszeniu bez użycia bloczka (rolki) waga przedmiotu jest o połowę mniejsza, ale wysokość wynosi aż 11,5 m. Urządzenie wyposażono w wiele zabezpieczeń. Izolowany włącznik (ON) posiada funkcję awaryjnego wyłączania (OFF), która natychmiast zatrzymuje podnośnik. Solidny silnik jest chroniony przed przegrzaniem za pomocą wyłącznika termostatycznego. Linka wciągarki zapobiega obracaniu się ładunku w czasie podnoszenia. Hak z zatrzaskiem ochroni podnoszony ładunek przed upadkiem, a automatyczny hamulec da możliwość zabezpieczenia ładunku w wybranej pozycji. 2 podwójne klamry zapewniono, by zabezpieczyć wciągarkę. W naszej ofercie znajduje się również pasujące do modelu BT-EH 250 ramię wychylne do podnoszenia ładunków na wyższe poziomy i piętra budynków, które można zakupić osobno.

Zvedák lanový Einhell BT-EH 250Zvedák lanový Einhell BT-EH 250Zvedák lanový Einhell BT-EH 250Zvedák lanový Einhell BT-EH 250Zvedák lanový Einhell BT-EH 250Zvedák lanový Einhell BT-EH 250Zvedák lanový Einhell BT-EH 250Zvedák lanový Einhell BT-EH 250Zvedák lanový Einhell BT-EH 250

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvedák lanový Einhell BT-EH 250

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 2

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 35

Internetový obchod Mall.cz

Zimní výprodej na Mall.cz!

Totální výprodej zimního vybavení! Slevy až 75%!

Obchod: Mall.cz, 12

Internetový obchod Mall.cz

Bombastické slevy na Mall.cz!

Totální výprodej na Mall.cz - všechno zboží musí pryč! Pouze do 24. února!

Obchod: Mall.cz, 8

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvedák lanový Einhell BT-EH 250

*

Aktuální cena:

1890,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod