Zvieratká so samolepkami

Fíha, to je obrovská chobotnica! Koľko má chápadiel? Vyfarbi ich rovnakou farbou, akú majú obrysy. Na žltú lienku domaľuj veľa bodiek. A na červenú ich domaľuj presne sedem. Tieto úlohy a mnohé ďalšie ťa čakajú na stránkach tohto pracovného zošita so samolepkami, v ktorom si pomocou farieb ...

Cena: od 61,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Svojtka

EAN: 9788056702093

Fíha, to je obrovská chobotnica! Koľko má chápadiel? Vyfarbi ich rovnakou farbou, akú majú obrysy. Na žltú lienku domaľuj veľa bodiek. A na červenú ich domaľuj presne sedem. Tieto úlohy a mnohé ďalšie ťa čakajú na stránkach tohto pracovného zošita so samolepkami, v ktorom si pomocou farieb a samolepiek precvičíš všetky potrebné zručnosti pred začiatkom školskej dochádzky. Dokonči všetky úlohy a bav sa!

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvieratká so samolepkami

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 5

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvieratká so samolepkami

Aktuální cena:

61,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod