Zvieratká v lese

Zvieratká v lese

Ktoré zvieratká žijú v lese? A čože tam robia? Zisti to! Kde býva králik? Prečo si veverička robí zásobu orieškov? Čo sa to ozýva od ďatlieho hniezda? A kto dáva dobrú noc malým líšťatám? Na každej strane ťa čaká hádanka a posunovacie okienko. Postrč ho, vytiahni – prekvapenie je zaručené! ...

Cena: od 124,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Svojtka

EAN: 9788056701638, ISBN: 8056701638, PN: D0410041

Ktoré zvieratká žijú v lese? A čože tam robia? Zisti to! Kde býva králik? Prečo si veverička robí zásobu orieškov? Čo sa to ozýva od ďatlieho hniezda? A kto dáva dobrú noc malým líšťatám? Na každej strane ťa čaká hádanka a posunovacie okienko. Postrč ho, vytiahni – prekvapenie je zaručené! Veselé obrázkové leporelo plné básničiek a prekvapení, ktoré sa skrývajú za dvojitými posúvacími okienkami.

Zvieratká v lese

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvieratká v lese

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 7

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvieratká v lese

Aktuální cena:

124,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod