Hravá kniha v plechovce Zvířata - Zajímavosti v otázkách a o...

Hravá kniha v plechovce Zvířata - Zajímavosti v otázkách a o...

V0218744 Vyzkoušej své znalosti o lidském těle, zvířatech, koních a dinosaurech s těmito báječnými plechovkami plnými zábavy! V každé krabičce najdeš 80 otázek a ke každé z nich 4 možnosti odpovědí. Ale pozor, jen jedna je správná! Kdo jich odhalí nejvíce? A kdo se stane krabičkovým králem?

Cena: od 130,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Sun

EAN: 8592257001753

V0218744

Vyzkoušej své znalosti o lidském těle, zvířatech, koních a dinosaurech s těmito báječnými plechovkami plnými zábavy! V každé krabičce najdeš 80 otázek a ke každé z nich 4 možnosti odpovědí. Ale pozor, jen jedna je správná! Kdo jich odhalí nejvíce?

A kdo se stane krabičkovým králem?

Hravá kniha v plechovce Zvířata - Zajímavosti v otázkách a o...Hravá kniha v plechovce Zvířata - Zajímavosti v otázkách a o...Hravá kniha v plechovce Zvířata - Zajímavosti v otázkách a o...Hravá kniha v plechovce Zvířata - Zajímavosti v otázkách a o...Hravá kniha v plechovce Zvířata - Zajímavosti v otázkách a o...

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Hravá kniha v plechovce Zvířata - Zajímavosti v otázkách a o...

*

Aktuální cena:

130,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod